Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Vicevi o Zemuncima.

• Začetnik teme Torrent Maniak
  • Datum pokretanja
ljubopitljiva

ljubopitljiva

Član
Kako zemunac krsti dete? Pistoljem na vodu.

Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu.Kaze mu ribica:- Pusti me, ispunicu ti 3 zelje!!!...Kaze Zemunac :-hocu novog audija Q7...Kaze ribica:-'oces na kredit ili na lizing..?Kad ce na to Zemunac: *-'OCES TI NA ULJE ILI MAST...???

Kako prepoznati bebu zemunca u inkubatoru?? Ima zatamnjena stakla.

Zemunac: Mali , znači, zašto si dobio keca iz
vladanja???Klinac: Udarao sam glavom o zid!Majka: Nesrećniče,
zašto si udarao glavom o zid?Klinac: Kevo, brate, šta ti je?! To
nije bila moja glava!!!

Stao Zemunac pored autoputa, zato sto mu pukla
guma, i on izasao da je zameni. Stavio dizalicu ispod kola, i odjednom
zaskripase gume. Da vidi ko je, ono ortak iz Zemuna. i pita ga: Brate,
sta radis to, brate. Ovaj mu odgovara: Nista brate, skidam gumu. A na to
ce ovaj: Brate, skidaj ti gumu, ja cu radio.

kako se zove muva u Zemunu??
- Munzara

Zasto zemunci najvise vole geometriju??? Zato sto nastavnica kaze:
-ajmo sada svi povucite crtu....

Sta kaze Zemunac kad ga izvedu ispred sudije? Danas ste lepsi nego juce..

Mali Zemunac za Božić piše pismo Isusu:"Dragi Isuse, celu godinu sam bio dobar dečko i za Božić bi hteo ..."
Zgadi mu se takav početak i baci pismo u đubre.
Uzme novi papir i napiše:"Dragi Isuse, nisam grešio, slušao sam roditelje i za Božić bi hteo ..."
I opet mu se smuči od takvog sadržaja i ponovo baci pismo u đubre.
Odjednom, ode u sobu svojih roditelja i uzme malu gipsanu statuu device Marije stavi statuu u kutiju za cipele i sve zajedno sakrije u svoj ormar.
Uzme novi papir i počne da piše:"Isuse, ako želiš ponovo da vidis kevu ...”

pita cale zemunca
-- daj knjizicu da vidim ocene
-- ne mogu
-- a zasto??
-- dao sam je Kizi da uplasi roditelje

Возе се Земунац, Делија и Гробар у колима...........ко вози ауто????.........па пандур

Šta kaže mali zemunac, kad se tek rodi? "Znači, kmeeeeee"

Sta radi Chuck Norris u Zemunu? - Ono sto mu se kaze!

Kako se zove deciji hor u Zemunu???
- Kalibri.

Zasto je smart omiljen auto medju zemuncima?
oba lakta kroz prozor

Kaze keva sinu zemuncu: Nista ne ucis,nista ne valjas...a kaze zemunac: Valjam kevo,valjam!

Zemunac u JUGU stao na raskrsnicu i otvorio prozor. U tom trenutku staje riba do njega i ona spusta prozor , a on ce: '' Sta je sestro i ti si prdnula'

Sedi mali zemunac na betonu i nailazi baba neka, pita ga baba: "Sta radis sinko?” Kaže zemunac "Šimpu vutru", a baba kaze: "MOJNE NA TONBE!”

Kaze riba zemuncu: Kako si ti lep, pa lepo obucen, pa lepo obrijan, pa lepa ti kosa, pa lepo mirishesh...I odvali joj zemunac shamar i kaze: Kome ti gej?

Kako zemunac sadi krompir? dodje na poljanu, istrese krompir iz dzaka i kaze: "znaci razlaz!"

DOLAZI SIN KOD TATE ZEMUNCA I PITA GA ? TATA AJDE MI KUPI NOVI TELEFON IMA 5 MEGAPIXELA, 8 GIGABAJTA ... JE LI BRE SINE STO SE TI NE DROGIRAS KAO SVA NORMALNA DECA .

Kако се зове земунац у оделу?
- оптужени

Prilazi riba zemuncu i kaze mu cao ja sam Stasha....kaze Zemunac... ja sam iz Zemuna.

8. padez - Zemunitiv: Koga? Cime?

Kaze zemunac zeni kako je snivao divan san.. kaze zena pa kakav je bio? pa putovao sam autobusom u beograd! pa daj molim te, svaki dan ides na posao tamo - rece mu zena. ma znam da idem, nego pasos u gornjem dzepu!

Zasto Zemunac copa?..pukao mu djon na AIRMAXU

Kako se Zemunac moli bogu?
- Brate, ako te ima, kaži mi kako da se sakrijem kao ti!..

Sta kaze zemunac kada ga prosjak pita da mu da pare za leba?
-Jedi bez leba!

Zemunac muva ribu u kafiću: Znači, mala, čim se baviš!? Riba: REŽIJOM!!! Zemunac: Struja, voda, komunalije, a!???

Kako glasi turisticka reklama za Zеmun? -dodjite u Zemun vas auto je vec ovde

Sahrana zemuncu, pop kadi, viče zemunac: Značiiii, pope, gori ti pederuša!!!

N

nency2

Član
Zemunac

Prosio Zemunac sponzorušu, i otac kaže
- Ako imaš kuću, auto i lovu daću ti njenu ruku.

Zemunac:
-Brate! Sa čim treba da ufuram, pa da dobijem celu ribu?....:???:

N

nency2

Član
Pita Zemunac devojku:
- Sta ti je keva po zanimanju?
-Domacica....
-A sta ti je cale,..jafa?!

Kaze keva sinu Zemuncu:
- Nista ne ucis, nista ne valjas...
- Valjam, kevo, valjam!

Sedi mali Zemunac ne betonu i nailazi baba:
-Sta to radis sinko?
-Simpu vutru-kaze Zemunac.
A baba ce:
-MOJNE NA TONBE!

chelonia mydas

chelonia mydas

Član
hahahaha........ i opet hahahaha!
Kaže jedan Zemunac drugom: vidi brate pada sneg, kako ćemo sad do grada...
Ma ništa brate, zgazićemo ga!!!

M

marec

Član
Kako Zemunac objašnjava frizerki kakvu frizuru hoće?
Znači sestro, gore me ispoštuj, a sa strane mi j.bi kevu!

Kako Zemunac javlja ortakinji da je postao otac?

Znači sestro, brate, ćale sam keve mi!

Tomisa

Tomisa

Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu.
Kaze mu ribica:- Pusti me, ispunicu ti 3 zelje!!!...
Kaze Zemunac : -hocu novog audija Q7...
Kaze ribica:-'oces na kredit ili na lizing..?
Kad ce na to Zemunac:
*'OCES TI NA ULJE ILI MAST...???

Tomisa

Tomisa

Red ispred šaltera u apoteci.

Dolazi Zemunac, vadi iz džepova prezervative i počinje da viče: "Kakvi su vam
ovi kurtoni, ništa ne valjaju. Stalno pucaju, cepaju se, a jedan mi se
čak i istopio!"

Tek će ti Dorćolac iz reda: "Da, da, i spadaju!"

stefan 23

stefan 23

Član
Zatim ode na intervju za posao:
Šef: - Koliko imate od škole?
Zemunac: -Pa, jedno 200 - 300 metara, brate...

- Danas sam uradila test trudnoće! -saopštava sponzoruša zemuncu
- I jesu li bila teška pitanja?

Muva Zemunac devojku, studentkinju:
- I, šta ono beše studiraš?
- Režiju.
- Šta, ono struja, voda, komunalije

Sedi mudrac pored reke i gleda u daljinu. Dolazi Zemunac i pita ga:
- "E cale, jedino ti mozes da mi pomognes da resim dilemu. Ti imas dosta iskustva, godina, mudrosti... Reci mi - sta je smisao zivota?"
Na to ce mudrac:
- "Vidis sinko... to ti je ova reka..."
Zemunac:
- "Aj' ne seri, ja mislio zezanje, kola, *****, alkohol..."
Mudrac:
- "Uuu jeee, ja mislio reka!"

Stekao Zemunac benzinsku pumpu, pa resio da postenim radom razvije biznis.
I tako radi on na pumpi, kad mu dolazi neki Pirocanac i trazi da mu naspe jednu kasikicu goriva i jednu kapljicu ulja.
Zemunac ga upita:
- Ssajslu tebra Pirocanac, os i u gume da ti kinem mozda?

Kako se zovu supermarketi u Zemunu ?
- Air Maxi.

Sta radi Cak Noris u kaficu u Zemunu?
- Pa sluzi pica!

P

PYC

Član
Zemunski cenovnik

Standardne usluge:

Pretnja osobi pismom: ...............................................1.000 din

Pretnja osobi preko zaštićene telefonske linije: ....................1.500 din
Pretnja osobi - dva ćelava bildera u crnom BMW-u: ..................10.000 din

Pretnja osobi - dva ćelava bildera sa niskim čelom, brazgotinama na licu i hrapavim glasom u crnom BMW-u: ........12.000 din

Pretnja osobi - četiri naoružana ćelava bildera sa niskim čelom u crnom mercedesu 600 SEL: .......................15.000 din

Pretnja osobi sa neznatnim povredama - paket "Don Vittorio": ......................50.000 din

Prebijanje osobe - 2 gorile: ......................................................15.000 din

Prebijanje osobe - 2 gorile sa bolnim hladnim oružjem: ............................20.000 din

Prebijanje osobe - 4 gorile u punoj bojnoj opremi (nunčake, bezbol palica, teleskopska palica, etc.): ...50.000 din

Prebijanje osobe - borilačke veštine, kung-fu, 5 DAN: ............................100.000 din

Likvidacija 1 osobe - snajper + cleaner: .........................................250.000 din

Likvidacija 1 osobe - killer + team + da izgleda kao nesreća, samoubistvo, etc: ....450.000 din

Likvidacija 1 osobe - ručno, bez snajpera + mučenje: ...........................400.000 din

Masovna likvidacija do 5 osoba - team (u zavisnosti od situacije):..1.000.000 din

Masakr od 5 do 50 osoba: snajperi + team: .....................................10.000.000 din

Miniranje automobila:

- bez osobe u automobilu: ........................................................400.000 din
- sa osobom u automobilu: ........................................................450.000 din
- sa više osoba u automobilu: ....................................................800.000 din

Miniranje objekta:

- kuća na selu: .................................................................1.000.000 din
- kuća u većem naseljenom mestu bez oštećenja susednih objekata: ...............2.500.000 din
- kuća u većem naseljenom mestu sa mogućim oštećenjima susednih objekata (ko ih j**e, jefitinije je):.....2.000.000 din
- stan u stambenoj zgradi: ...........................................1.500.000 din
- stambena zgrada: ..................................................20.000.000 din

Bombardovanje:

- naseljenog mesta: .............................................15.000.000.000 din
- deo grada u Beogradu, Nišu, Kragujevcu, Novom Sadu: .............pozovite za cenu!

Posebne usluge:

Atentat-snajper+team/u zavisnosti od osobe (premjer, predsednik, etc.): min. 10.000.000 din

Silovanje: ...................................................................0 din

Streljačka serenada: ....................................................20.000 din/min, svaki sledeći minut: osnova + 50% na kumulativu, max vreme - zavisi od mesta

Nasilno šišanje duge kose (bez povređivanja subjekta): .................15.000 din

Odsecanje muškog uda: ..................................................100.000 din

Odsecanje testisa: .....................................................110.000 din

Odsecanje uda + testisa: ...............................................150.000 din

Hirurško odsecanje: ........................................................300% osnovne cene

Odstranjivanje leša: ..................................................400.000 din

Dugoročno duševno oboljenje (paranoja etc. min. 2 godine tretmana) - preteća pisma, telefonski pozivi, nesreće, posete nepoznatih osoba etc: .....3.000.000 din

Mučenje 1 osobe:

- moderno: ............................................................250.000 din
- u srednjevekovnom stilu: ............................................450.000 din
- 8-časovno predavanje o temi po izboru: ............................1.300.000 din
- po želji: min. ......................................................500.000 din