Veterinar Ulukiora

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Raj za vase ljubimce.
ps ja stvarno znam skoro sve oko ljubimaca.Z a svaku bolest illi problem vaseg ljubimca pitajte ovde.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
E moj veterinaru pa nisi ni doručkovao a došao na posao...Idi jedi nešto prave,nemoj slova.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ulukiora zato što nemaš jake veze ...

Ako si ovde od prvog dana, a svojim ponašanjem prema svim članovima, odnos sa vlasnicima (administratorima) sajta, da svaki tvoj post ima smisao..

ako si ispunio ovo gore a nisi postao moderator onda se zapitaj zašto nisi postao moderator.
Možda zato što to javno potenciraš?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Doktoreeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! Jaooooooooooooo!!!!!!! Pomaaaaaaggaaaaaaaaaajjjjjjj!!!!!!! Pas mi up'o u kanalizaciju!! Kako da ga izvadim!!!???? [mislim na psa, sram vas bilo ako ste pomislili ko zna sta]
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Eto ,ja trazim veterinara u tamo nekoj vukojbni a tu je Ulukiora .
Ule druze moj forumski ,iako sam donekle poznavalac raznoraznih zivotinjskih bolesti posto sam ih prelezavala uporedo sa psima i mackama koje sam nalazila po raznim delovima grada i kolovoza a koje sam lecila .Resih ipak da te pitam za savet .Nasla sam malo stene ,pisala sam o tome tamo na "mojoj " temi ,koje je dehidriralo,ima sugu ,no to mene nije sprecilo da ga poljubim (citaj -kreten sam sta cu ) ,i kojem je sa ledja otpalo pola dlake(ne od poljupca ,vec od suge ) .Sta da kupim i da posaljem seljanima da mu mazu ,da li postoji neki lokalni antibiotik u vidu kreme ? Sinoderm mozda ? Pisi sta da kupim ,posto sutra zovem post ekspress da posaljem paketic za mojeg malog sticenika, sa sve sredstvom protiv parazita ,spoljnih i unutrasnjih zakljucno sa konzervama psece hrane za stence .yes3
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Ako stvarno imas iskustva, imam jedno pitanje. Imam vucjaka i jedan veliki problem.

Opada mu dlaka iza usiju. Zasto i sta da uradim?
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Pokusacu i ja da dam svoj mali doprinos u ovoj temi ,vodjena svojim iskustvima .To moze biti od buva ,a moze biti i zbog pada imuniteta .Predlazem da mu pojacas unos multivitamina ,imas dosta preparata koje mozes naci u petshopovima .


P.s.Prijavljujem se da volontiram u Ulkeovoj ordinaciji kao asistent .yes3
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Hahahahah ima šugu ali to me nije omelo od poljubca hahaha xD
Nedostajala si mi!!! xD
BTW Seljani ce da bre bace tu škevriju,čim si ti okrenula leđa i krenula ga Beogradu oni ga spakovali u džače i bacili...znam iz iskustva...sad će oni da se bakću sa njim...ludi su. Štedi pare,kupi kuću.
 
Natrag
Top