Verski fundamentalizam/radikalizam

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nije nista isplivalo, vec ti sve vise tones u dubinu iz koje ces se tesko izvuci ako ne prihvatis ruku onoga koji iz takve dubine zeli da te izvuce.
Ali naravno, ti to ne zelis, vec umesto da ides nagore, ti sam trpas u svoje djepove sve vise kamenja da bi sto pre potonuo.

Ljubav ne moze da pukne, jer ljubav je vecni pojam i nema pocetka, pa tako ne moze imati ni kraja, jer Bog je ljubav a on nema ni pocetka ni kraja.

U pitanju smo mi sami, da li tu ljubav primamo i da li je ona nacelo naseg zivota, ili se pak okrecemo od nje ka svojim sopstvenim unutrasnjim porivima koji predstavljaju principe mrznje, egoizma, sebicnosti, dvolicnosti u postupanju, itd..
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Maričelo stručnjače još nisam čuo odgovore...daj bar jedan od njih što si odjednom postao stidljiv?
Samo na ovo odgovori:
U 11 glavi Bog preko Jovana kaže da će iz PROROČKIH USTA oganj izaći i spaliti one koji PROROCIMA hoće da naude i onda se desilo OBRNUTO pa neprijatelji spalili proroke,moje pitanje je KO JE SLAGAO JOVAN U PROROŠTVU ILI VEŠTICA?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je tvoje licno sagledavanje tog teksta na osnovu pogresnog tumacenja otkrivenja, i nepoznavanja prorocanstava i simbolike otkrivenja.

Drugo. nije lepo iznositi neistine da na to nije odgovoreno, i to vise puta.
Hriscanin ne treba da laze, to bi trebao da znas.
 
Natrag
Top