Vendi izbačena, Ekrem naricao!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ovo je OKi :lol:

f-ljubimci-3-v.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Obrukah se, vidi se da nisam redovno pratio :blush:

A ima ona krava što je Marijan ceni...mada bilo ih je više :)...ko će ga znati, neka pobedi najbolji :)
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ja opet čitam vas i čudim se da uopšte neko raspravlja o ovome?! Ljudi nemaju para, firme se svakodnevno zatvaraju, sve smo siromašniji - a mi raspravljamo o tome koji će od onih đžabalebaroša da odnese love! A pogotovu ne mogu da shvatim ljude koji šalju smsove podrške. kkao da ja imam neke koristi ako neko pobjedi....a možda to samo ja gledam tako!?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
136
Ja opet čitam vas i čudim se da uopšte neko raspravlja o ovome?! Ljudi nemaju para, firme se svakodnevno zatvaraju, sve smo siromašniji - a mi raspravljamo o tome koji će od onih đžabalebaroša da odnese love! A pogotovu ne mogu da shvatim ljude koji šalju smsove podrške. kkao da ja imam neke koristi ako neko pobjedi....a možda to samo ja gledam tako!?


PA yar ti stvarno mislis da neko od nas glasa...aman..bra ja ne...i ni ja ne vidim poentu..msm zar nije bolje silne i silne pare sto potrose da pobjedi neki tamo dz lik na Farmi, da uplate recimo za Kraljevo..Semberiju...gladnu djecu Afrike...sta li....
 
Učlanjen(a)
07.09.2010
Poruka
49
Куд оде у Африку, црни Ањанасе, зар нису доста Краљево и Семберија или било који други наш крај? Макар и Јагодина...
 
Natrag
Top