Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Vendi izbačena, Ekrem naricao!

• Začetnik teme ljubopitljiva
  • Datum pokretanja
ljubopitljiva

ljubopitljiva

Član

Četvrtak - 30.12.2010

Vesna Vukelić Vendi i Bata Zdravković napustili su seosko imanje samo dan nakon velikog finala i okončanja borbe za 100.000 evra! U prvom preseku glasova, najmanju podršku publike imao je Bata, koji je napustio imanje u Lisoviću.

Nedugo potom, ponovo su sabrani glasovi publike i nedovoljan broj glasova za superfinale imala je Vendi. Njen izlazak je najviše pogodio Ekrema, koji je izjavio da ima osećaj „kao da mu jedno dete odlazi“. Jevrić je satima plakao i naricao zbog izlaska svoje simpatije i sve vreme grlio njene patike, koje su ostale u kući.
U samu završnicu „Farme“ plasirali su se Marijan Rističević, Zorana Pavić, Jovana Pajić, Katarina Živković, Bane Janković i Ekrem Jevrić, i neko od njih će večeras napustiti šou bogatiji za 100.000 evra.

Izvor:Alo

death row

death row

Član
Ahahahaha ono je bilo dobro mada u početku nisam bio siguran da li se smeje ili plače...:rofl2:

Danas će da bude :boredom:
Marijan do pobede :dntknw:

Anjanas

Anjanas

Član
JA navijam za Marijana..bruka i sramota ako pobjedi čovjek koji ne zna da sastavi prosto proširenu rečenicu..ali gdje mi živimo ni to me ne bi iznenadilo..msm da Ekrem pobjedi.. :/

death row

death row

Član
JA navijam za Marijana..bruka i sramota ako pobjedi čovjek koji ne zna da sastavi prosto proširenu rečenicu..ali gdje mi živimo ni to me ne bi iznenadilo..msm da Ekrem pobjedi.. :/
Ume Ekrem da sastavi...da rečenica izgleda baš kako treba, a i par puta se dobro napio...a i kako je krao one cigare......ne bi bilo nezasluženo da pobedi :D

Anjanas

Anjanas

Član
Ume Ekrem da sastavi...da rečenica izgleda baš kako treba, a i par puta se dobro napio...a i kako je krao one cigare......ne bi bilo nezasluženo da pobedi :D
Ahaha...što jes jes...čovjek koji kaže da je Kip slobode u Beogradu :D ma joj, kad skontam..bolje će Ekrem proći u životu od mene sve da i da muče...

death row

death row

Član
Ahaha...što jes jes...čovjek koji kaže da je Kip slobode u Beogradu :D ma joj, kad skontam..bolje će Ekrem proći u životu od mene sve da i da muče...
E pa sad to ne znam :dntknw:

A oni u studiju su tek posebna priča, od voditeljke preko Lošmija, Maje i pametnice Mine....Vendi je ispade nivo u odnosu na njih :D

Anjanas

Anjanas

Član
E pa sad to ne znam :dntknw:

A oni u studiju su tek posebna priča, od voditeljke preko Lošmija, Maje i pametnice Mine....Vendi je ispade nivo u odnosu na njih :D
Eee...tačno mi bi žao Vendi... Baš su oni kompetentne osobe da negoga mahalaju i kritikuju... cjenim da im je falila ona Dragana :)

death row

death row

Član
Eee...tačno mi bi žao Vendi... Baš su oni kompetentne osobe da negoga mahalaju i kritikuju... cjenim da im je falila ona Dragana :)
I to što kažeš, mada ona tukica bi sigurna ćutala i bila neođrena sa onim debilnim osmehom wacko2

Ladno mi bilo žao Vendi kad sam video ko sedi u studiju i ko je ostao na Farmi :dntknw:

ljubopitljiva

ljubopitljiva

Član
Bolje onom magarcu Okiju da daju pare niko tamo dinar nezasluzuje.

death row

death row

Član
Bolje onom magarcu Okiju da daju pare niko tamo dinar nezasluzuje.
Nemoj tako, dobar je Marijan stalno smrdi na balegu a i svidelo mi se kad je rekao Vendi, završićeš na železničkoj stanici i ona scena kad su se raspravljali ko je koga hteo...u štali :D

Ko je bre Oki, onaj glumac :dntknw: