Vendi izbačena, Ekrem naricao!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
vendi-v.jpg




Četvrtak - 30.12.2010

Vesna Vukelić Vendi i Bata Zdravković napustili su seosko imanje samo dan nakon velikog finala i okončanja borbe za 100.000 evra! U prvom preseku glasova, najmanju podršku publike imao je Bata, koji je napustio imanje u Lisoviću.

Nedugo potom, ponovo su sabrani glasovi publike i nedovoljan broj glasova za superfinale imala je Vendi. Njen izlazak je najviše pogodio Ekrema, koji je izjavio da ima osećaj „kao da mu jedno dete odlazi“. Jevrić je satima plakao i naricao zbog izlaska svoje simpatije i sve vreme grlio njene patike, koje su ostale u kući.
U samu završnicu „Farme“ plasirali su se Marijan Rističević, Zorana Pavić, Jovana Pajić, Katarina Živković, Bane Janković i Ekrem Jevrić, i neko od njih će večeras napustiti šou bogatiji za 100.000 evra.


Izvor:Alo
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ahahahaha ono je bilo dobro mada u početku nisam bio siguran da li se smeje ili plače...:rofl2:

Danas će da bude :boredom:
Marijan do pobede :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
136
JA navijam za Marijana..bruka i sramota ako pobjedi čovjek koji ne zna da sastavi prosto proširenu rečenicu..ali gdje mi živimo ni to me ne bi iznenadilo..msm da Ekrem pobjedi.. :/
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
JA navijam za Marijana..bruka i sramota ako pobjedi čovjek koji ne zna da sastavi prosto proširenu rečenicu..ali gdje mi živimo ni to me ne bi iznenadilo..msm da Ekrem pobjedi.. :/

Ume Ekrem da sastavi...da rečenica izgleda baš kako treba, a i par puta se dobro napio...a i kako je krao one cigare......ne bi bilo nezasluženo da pobedi :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
136
Ume Ekrem da sastavi...da rečenica izgleda baš kako treba, a i par puta se dobro napio...a i kako je krao one cigare......ne bi bilo nezasluženo da pobedi :D

Ahaha...što jes jes...čovjek koji kaže da je Kip slobode u Beogradu :D ma joj, kad skontam..bolje će Ekrem proći u životu od mene sve da i da muče...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ahaha...što jes jes...čovjek koji kaže da je Kip slobode u Beogradu :D ma joj, kad skontam..bolje će Ekrem proći u životu od mene sve da i da muče...

E pa sad to ne znam :dntknw:

A oni u studiju su tek posebna priča, od voditeljke preko Lošmija, Maje i pametnice Mine....Vendi je ispade nivo u odnosu na njih :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
136
E pa sad to ne znam :dntknw:

A oni u studiju su tek posebna priča, od voditeljke preko Lošmija, Maje i pametnice Mine....Vendi je ispade nivo u odnosu na njih :D

Eee...tačno mi bi žao Vendi... Baš su oni kompetentne osobe da negoga mahalaju i kritikuju... cjenim da im je falila ona Dragana :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Eee...tačno mi bi žao Vendi... Baš su oni kompetentne osobe da negoga mahalaju i kritikuju... cjenim da im je falila ona Dragana :)

I to što kažeš, mada ona tukica bi sigurna ćutala i bila neođrena sa onim debilnim osmehom wacko2

Ladno mi bilo žao Vendi kad sam video ko sedi u studiju i ko je ostao na Farmi :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Bolje onom magarcu Okiju da daju pare niko tamo dinar nezasluzuje.

Nemoj tako, dobar je Marijan stalno smrdi na balegu a i svidelo mi se kad je rekao Vendi, završićeš na železničkoj stanici i ona scena kad su se raspravljali ko je koga hteo...u štali :D

Ko je bre Oki, onaj glumac :dntknw:
 
Natrag
Top