Vencanje CrnkeFull i Atanasa

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
:haha:pa šta je bilo ljubavi moja venčana,od majke rođena,oca stvorena,babe mažena,dede pažena?
Ko te zbunio da ga upucam sa polu bosanskom glavom?
Nisam ja čistokrvan ali ipak imam Bosančeros Pedigreo.

:???:Ti se to meni smijes???
Niko me nije zbunio...zbunjena sam se rodila samo sam to vjesto prikrivala....:roll:
Ali u pm ispliva na povrsinu...:vorred:
Neka cuvaj glavicu...lijepa glavica...cuvaj za meeeeeeee:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Odgovrio sam sa postom gore
Dali se malo pravis bl...Ja tebe nista nisam pitao.Samo sam ti odgovorio u vezi poklona .
Pogledaj sta me je pitao zonki.
@zonki


Hvala na informaciji...A sa čije si ti strane ovde?
Zato ne budi mirodjija u mojoj corbi.




Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A đe ćeš jado,nijesi ni nabod uz'o...Aj šjedi zamezi malo. Samo Mejd on Zlatibor... I domaći kajmak.
Hvala.Nemogu,zurim zakasnicu na voz.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Imaš muža...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Ja sam drugi mladoženja

@Žena
Šta ćeš da radiš sa mojom glavom :D Sve sem stavljanja u pasulj dolazi u obzir ,)
Ovo je totalna zbrka.Ti odgovaras meni a ja se obracam atanas5.njemu sam citirao tvoje pitanje upuceno meni,na koje on
odgovara.
"Zato ne budi mirodjija u mojoj corbi." odnosi se na atanas5, a ne na tebe.Odlicno spamujes,ali ja sam otisao sa svadbe.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Ovo je totalna zbrka.Ti odgovaras meni a ja se obracam atanas5.njemu sam citirao tvoje pitanje upuceno meni,na koje on
odgovara.
"Zato ne budi mirodjija u mojoj corbi." odnosi se na atanas5, a ne na tebe.Odlicno spamujes,ali ja sam otisao sa svadbe.

Decko ti si malo ili malo vise zbunjen.
Dobro je sto si otisao.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Nemo' tako gostima bog ti pameti dao...Deder onu dedinu iz podruma da čibnemo malona...grlo mi se sasušilo od sinoćnjeg pevanja... A što ti nisi na mesecu medenome?
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Resio sam da ispratim sce goste prvo. pa posle.

sa poklonima odem
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pametno pametno...Tako treba,viš' ja ovako mutav nikad se toga ne bih setiJa...Ha jade i čemera...
 
Natrag
Top