Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Vencanje CrnkeFull i Atanasa

• Začetnik teme atanas5
  • Datum pokretanja
atanas5

atanas5

Član
Posle mnogo ubedjivanja proganjanja klecanja na kolenima, kupovanja skupih poklona, sljihtanje blizoj i siroj rodbini, sedenja ispred njenog prozora dokle god ne zaspi,

Crnka je pristala da bude moja zivotna saputinica

Radost svima i predloge za vencanje primamo

Crnkafull i Atanas

zonki

zonki

Član
Želim u prve redove sa mladine strane ...tamo se najviše jede. Odma meti rezervaciju na astal.

B

BLACKandBLOND

Član
Ooooooo pa cestitam...:drinks:
Mogu ja na svadbi plesati na stolu????
Udade se zena evo ovdje,a meni se ne da ni ovdje....Ja bi ovog Zonkija ali me nece...s njim mi nikad ne bi bilo dosadno...:first_move:

black wizard

black wizard

Neka vam je sa srecom. Od mene:

gde god izaberete

i naravno:

da se lepo izvozite

ZIVELI MLADENCI

zonki

zonki

Član
Ooooooo pa cestitam...:drinks:
Mogu ja na svadbi plesati na stolu????
Udade se zena evo ovdje,a meni se ne da ni ovdje....Ja bi ovog Zonkija ali me nece...s njim mi nikad ne bi bilo dosadno...:first_move:
Pa ne smem ja da napadam....čeka tata Milan iza ugla sas pučicom,pa ne smem da se izlajavam... Kleknuću i ja kad pozovem unprofor da mu zaplene bojevito oružje ;)

Byk

Byk

Član
Daj da se i mlada oglasi... Da nije ovo jednostrano proglašenje braka?

B

BLACKandBLOND

Član
Pa ne smem ja da napadam....čeka tata Milan iza ugla sas pučicom,pa ne smem da se izlajavam... Kleknuću i ja kad pozovem unprofor da mu zaplene bojevito oružje ;)
Ostacu ja baba djevojka:cray:
Pih....:beee:
Ne otezi preduhitrice te ko:???:

atanas5

atanas5

Član
Hvala hvala, konkurs za kuma je zvanicno otvoren. predlazite poklone jer kum nije dugme.