Velika bludnica,tajna Velikog vavilona

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
nemogu vjerovati mrsavkiću da još uvijek nisi shvatio
mi kršćani nejdemo u ekumenu
mi se ne klanjamo bludnici, toj crkvi na čelu sa rimskim pontifexom,
ne naučavamo njihove dogme o trojstvu i dr.
ekumena neče subotu koju kršćani svetkuju
novi svjetski poredak neče Jehovu za Boga, niti Krista za Spasitelja

religija koju donosi novus ordo seclorum je čisti formalizam
pogodba s grijehom

ćitaš Bibliju pa mi reci gdje se Isus pogađao sa sotonom?
vidiš brate, onda nećemo ni mi Kristovi učenici
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
nemogu vjerovati mrsavkiću da još uvijek nisi shvatio
mi kršćani nejdemo u ekumenu
mi se ne klanjamo bludnici, toj crkvi na čelu sa rimskim pontifexom,
ne naučavamo njihove dogme o trojstvu i dr.
ekumena neče subotu koju kršćani svetkuju
novi svjetski poredak neče Jehovu za Boga, niti Krista za Spasitelja

religija koju donosi novus ordo seclorum je čisti formalizam
pogodba s grijehom

ćitaš Bibliju pa mi reci gdje se Isus pogađao sa sotonom?
vidiš brate, onda nećemo ni mi Kristovi učenici
DOBRO JE AKO TAKO MISLIŠ KAO POJEDINAC. ali za sada si unutar sistema velike bludnice. kršten si u titule mesto u ime titula u jedno ime spašenja pod nebom Isusa Hrista. samo kroz Hrista se može Jahvi.a kako se ide Jahvi? u starom zavetu preko žrtve nevine žvotinje,a u novom preko savršene žrtve Hrista na krstu,a to ide preko oprosta greha zar ne,a oprost greha kod apostola je strogo bio u Isusovo ime otpuštan. u ime. ne u titule. u jedno ime. jednina. imaš titulu a ne ime. tri titule,mesto jednog imena jednog objavljenog Boga spasitelja u Hristu.liči da je isto,a nebo i zemlja je razlika.
 
Član
Učlanjen(a)
20.03.2013
Poruka
65
mao mi je čudno da ne poznaješ ekumenu! pa prvo slovo ekumene je trojstvo. ili krštenje u titule koje ti zastupaš kao i trojičari.niko unutar svetskog saveza crkvi ne može pristupiti ako nema krštenje u trojstvo ili titule.krštenje u ime Isusa oni tamo ne primaju,pitaj se zašto. ako već oćeš stihovima,zato što je ime Isusa Hrista prorečena Stena sablazni,i odbačeni Kamen od ugla. kako onda ne možeš videti što jeste ekumena a što nije. unutar su adventisti sa svojim predstavnikom,i sve konfesije većeg obima,i tamo niko ne brani da oni svetkuju subotu! niti će braniti.Isus nije najposle prorekao da će nas ubijati zbog ne držanja subote već zbog njegovog, Isusovog imena! tamo su i muslimani sa predstavnikom. oni čak veruju da je Bog jedan. Isus proriče da će jevreji kad ne primaju Njega primiti Drugoga misli se na antihrista jedan čas do dolaska dva svedoka kada će udariti nazad prepoznavši kroz zahariju proroka proricanog Hrista (13,gl.-otkuda ti te rane na rukama?) kao što vidiš i jevreji mogu unutar sa dobro poznatim verovanjem kao i kod tebe da je Bog Jehova,a ipak antihrist neće im praviti problema. problem će nastati kada prepoznaju ime Isusa,onda će biti opkoljeni u armagedonu,jer sotona zna da ko god prizove ime Gospodnje Ime Isusa biće oprošten od greha i spašen. tako da ti kao i kajafa možeš verovati da je Bog Jahve a ipak biti od istog Boga nazvan detetom đavola kao i kajafa,znaš li to? jer ne primaš Jahvea u službi Spasitelja koja je objavljena u praštajućem imenu Isusa Hrista. to je kajafu ostavilo da umre u gresima a i svakog jednog takog.
ti znaš da ovo što pišem stoji jasno svaki stih na stih udara a ne samo jedan izvučeni stih iz Biblije kako se ovde danima radi,bez otkrivenja svetim Duhom.
dakle antihristu ili ekumeni ne smeta čak ni vera u jednog Boga,kao kod muslimana ili jevreja,jedino što on ne želi unutar je ime Isusa i krštenje u njegovo Isusovo ime. sve dok neko to ne prepoznaje on može biti unutar. zamisli da apostosko krštenje oni neće unutar i to zovu drugim krštenjem!! vidi danila.3.gl. kada je napravljen veliki kip i kada su različiti instrumenti označili da se svi narodi plemena i jezici tad naklone tom kipu,različitost je dozvoljena bila,a i u ekumeni isto. ali kada su trojica jevreja odbili naklon došao je gnev navuhodonosra! crkve mogu imati svoje različito verovanje i biti unutar osim vere u krštenje u ime Isusa. tačno po proroštvu Isusa,imena Moga radi....!!!!

Izvini sto se mesam ali moram. Imam utisak da zaista malo znas o NSP pa evo samo jedan kratki deo o kome bi bilo pozeljno ( sebe radi) da razmislis.: (iz dela o Iluminatima. Ako zelis ceo clanak, rado cu ga objaviti)


"Iluminizam je religija Lucifera. Iz te religije su proizisle i stara vavilonska, kao i kasnije paganske religije.
Iliminati su sledbenici te vaviloske religije. Vajhaupt je sazeto izrazio ciljeve vavilonske religije kada je zapisao: “ Neophodno je uspostaviti univerzalni rezim i imperiju nad celim svetom. Pod novom imeprijom sve ostale vlade moraju sposobne da prate njihov uobicajeni razvoj, i da vrse svaku vlast, osim one koja sprecava Red da postigne svoj cilj.”

Ovaj plan starih tajnih drustava i danas uveliko i postepeno ostvaruju Iliminati, na celu sa Rotsildima, okupljeni u grupi Bilderberg i u Trilateralnoj komisiji.
Kontinuitet zavere Iliminata u zadnja dva veka je vidljiv, a njihovi ciljevi se pod firmom uspostavljanja svetskog mira, otvoreno propagiraju.
Zlocinacka uloga Organizacije Ujedinjenih Nacija, koju su stvorili Iluminati, u stvaranju svetske imperije, za poznavaoce antihriscanske zavere, nije iznenadjenje . Pravi hriscani znaju da za njih nema mesta u Novom Svetskom Poretku, koga priprema Lucifer – Satana, uz pomoc svojih najvernijih sledbenika, Iluminata.
Utopije, koje pod nazivima demokratija, socijalizam, socijalna pravda, itd. nudi internacinala nadnacionalnog kapitala su sredstvo za odvracanje ljudi od zivota i rada po Hristovom Jevandjelju.
Zato, svi pravi hriscani, ostajuci verni Prvoj Crkvi Hristovoj odbacuju sve ranije, kao i ovu poslednju zlocinacku uniju – Novi Svetski Poredak.
Ciljevi NSP

U buducoj svetskoj vladi, koju Iliminati zele da osnuju Rotsildi bi imali vodecu ulogu.
Vajshaupt je preradio tradicije ranijih tajnih drustava i formulisao plan za uspostavljanje Novog Svetskog Poretka I Svetske vlade koji se sastojao iz sledecih tacaka:

  1. Ukidanje svih postojecih vlada
  2. Ukidanje privatne svojine
  3. Ukidanje prava nasledja
  4. Ukidanje patriotizma
  5. Ukidanje porodice
  6. Ukidanje religije obozavanje zivoga Boga.
Pozdrav

i.a kako se ide Jahvi? u starom zavetu preko žrtve nevine žvotinje,a u novom preko savršene žrtve Hrista na krstu,

Tako je. U pravu si.
Gospodu Bogu se može doći samo preko Isusa Hrista.

Što se tiče starog zaveta, vredno je pomenuti da je onda važilo pravilo - za svaki greh neko mora da umre. Doduše ne samo onda, to važi i od samog stvaranja sveta tj od Adamovog greha.

Jer, plata za greh je smrt. I pošto je Gospod obećao Spasitelja, do Njegovog dolaska jaganjci su bili te nevine žrtve a od raspeća Isusova, to se više ne radi jer je On to nevino Jagnje žrtvovano za moj ( tvoj ) nas, grehe.

pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
e moj mrsavkiću ala ti mudruješ
nisam nigdje niti rekao ni pomislio da se može Bogu osim preko Krista
ali ponovno govorim da je krštenje u Ime Oca i Sina i Duha Svetoga neophodno
jer taj put, uvjet, je odredio sam Bog Jehova i to se ne mijenja do sudnjeg dana

a bludnica to ne priznaje
oni zalijevaju malu djecu tamo nekom vodom po glavi i to im je krštenje
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Izvini sto se mesam ali moram. Imam utisak da zaista malo znas o NSP pa evo samo jedan kratki deo o kome bi bilo pozeljno ( sebe radi) da razmislis.: (iz dela o Iluminatima. Ako zelis ceo clanak, rado cu ga objaviti)


"Iluminizam je religija Lucifera. Iz te religije su proizisle i stara vavilonska, kao i kasnije paganske religije.
Iliminati su sledbenici te vaviloske religije. Vajhaupt je sazeto izrazio ciljeve vavilonske religije kada je zapisao: “ Neophodno je uspostaviti univerzalni rezim i imperiju nad celim svetom. Pod novom imeprijom sve ostale vlade moraju sposobne da prate njihov uobicajeni razvoj, i da vrse svaku vlast, osim one koja sprecava Red da postigne svoj cilj.”

Ovaj plan starih tajnih drustava i danas uveliko i postepeno ostvaruju Iliminati, na celu sa Rotsildima, okupljeni u grupi Bilderberg i u Trilateralnoj komisiji.
Kontinuitet zavere Iliminata u zadnja dva veka je vidljiv, a njihovi ciljevi se pod firmom uspostavljanja svetskog mira, otvoreno propagiraju.
Zlocinacka uloga Organizacije Ujedinjenih Nacija, koju su stvorili Iluminati, u stvaranju svetske imperije, za poznavaoce antihriscanske zavere, nije iznenadjenje . Pravi hriscani znaju da za njih nema mesta u Novom Svetskom Poretku, koga priprema Lucifer – Satana, uz pomoc svojih najvernijih sledbenika, Iluminata.
Utopije, koje pod nazivima demokratija, socijalizam, socijalna pravda, itd. nudi internacinala nadnacionalnog kapitala su sredstvo za odvracanje ljudi od zivota i rada po Hristovom Jevandjelju.
Zato, svi pravi hriscani, ostajuci verni Prvoj Crkvi Hristovoj odbacuju sve ranije, kao i ovu poslednju zlocinacku uniju – Novi Svetski Poredak.
Ciljevi NSP

U buducoj svetskoj vladi, koju Iliminati zele da osnuju Rotsildi bi imali vodecu ulogu.
Vajshaupt je preradio tradicije ranijih tajnih drustava i formulisao plan za uspostavljanje Novog Svetskog Poretka I Svetske vlade koji se sastojao iz sledecih tacaka:
  1. Ukidanje svih postojecih vlada
  2. Ukidanje privatne svojine
  3. Ukidanje prava nasledja
  4. Ukidanje patriotizma
  5. Ukidanje porodice
  6. Ukidanje religije obozavanje zivoga Boga.
Pozdrav



Tako je. U pravu si.
Gospodu Bogu se može doći samo preko Isusa Hrista.

Što se tiče starog zaveta, vredno je pomenuti da je onda važilo pravilo - za svaki greh neko mora da umre. Doduše ne samo onda, to važi i od samog stvaranja sveta tj od Adamovog greha.

Jer, plata za greh je smrt. I pošto je Gospod obećao Spasitelja, do Njegovog dolaska jaganjci su bili te nevine žrtve a od raspeća Isusova, to se više ne radi jer je On to nevino Jagnje žrtvovano za moj ( tvoj ) nas, grehe.

pozdrav
nema ljutnje,samo ti iznesi što msliš,zato je forum i postavljen,svak ima pravo reći kako misli pa da se svi uče ,zajedno. ja sam dosta gledao,čitao na internetu svedočanstva oko iluminata,rotšilda rokfelera i sličnih unutar te branše. ti kažeš da su oni početak a kasnije je došlo to sejanje. međutim,Biblija kaže da rotšildi i slični nisu ni u utrobi postojali kad je tio počelo,vidiš to tvrdi Biblija. a to je počelo jošdavno u 11.gl. stvaranja opisano,tek što su ljudi ispilili iz potopa,pa nojebv unuk hus sa sinom ili praunukom nojevim od jednog sina praunuk i unuk dakle nimrod i otac huis su začetnici koncepta vavilonske kule. hus se proglasio tumačem bogova i on je prvi doneo na lice zemlje priču o tri Boga i iz toga sve današnje iskrivljeneoblike religije po velikim crkvama. tako rotšvildi i svi zaverenici sluge sotone došli su kasnije. ako te zanima oko toga redoasledno imaš propoved na you tube pa pogledaj.

http://www.youtube.com/watch?v=M70jR0INstk

Z
A SPEDY:

UNUTAR EKUMENSKE CRKVE ILI SVETSKOG SAVEZA ILI KUKOJA ZA SPALJIVANJE,jasno i glasno stoji proglas,možeš biti da si sto puta kršten u titule jer i oni imaju prvo slovo ustava krštenje u titule. ali jedno ne može unutar,to sam ti jasno podvukao,UNUTAR NE MOŽE UĆI NI POD RAZNO,NI U VIDU KOMARCA,AKO SI KRŠTEN U IME ISUSA HRISTA! pitaj se zašto? šta je to tolko strašno biti kršten u to ime? možeš biti zaljevan i vodom i poronjen u buretu,u kadi,bazenu ,na reci,na moru,okeanu,samo nikako i ne u ime Isusa.ni po glavi ,ni ceo ni u okeanu,ne vredi,nikako u ime Isusa.a u titule ma gde bio i ma dokle do glave do uveta do malog prsta na nozi ne mari samo ne u ime Isusa. ako ne veruješ,pokucaj kod te družine sotonske pa proveri,odmah će ti se reći iš,ako si u ime. da si od samog sotone. zamena teza šta ćeš. a ako oćeš unutar takav,nikakih problema.ako ne veruješ u trojstvo već samo u ime Jehova,ne mari,ućeš,to je tvoj problem,tvoj imiđž reće ti se,ti si samo jedan brat koji misliš drugačije i reće ti se izvoli,samo ako hoćeš! ali reci im d a si kršten u ime Isusa neće ti dati unutar rekoh ni u komarfca da se predeneš il u neku buhu malu!
veruj ako oćeš u samog vraga ,tamo imaju mesta i gurui i indijanski vračevi koji imaju udarno vračanje prizivom titula stalno ponavljajućih ,treba da ih čuješ,ali ime Isus se ne sme koristiti unutar,može i zakon i subota ,a ne mora ali jedno mora,Isus ime napolje,nipošto unutar! jer sotona zna da je samo u tom imenu Isus dat život,ne u tituli ,već u imenu titule sin Božji.zato jovan 1.5.jasno naglašava VAMA KOJI VERUJET VEĆ U IME U IME,U IME SINA BOŽJEGA NEKA ZNATE DA IMATE VEČNI ŽIVOT I DA NASTAVITE VEROVATI U IME SINA BOŽJEGA!!! zašto onda ne vidiš zašto unutar tih drugara ne možeš sa imenom u krštenju ,jer sotona vrlo dobro poznaje Pismo,valjda to znaš,da i on veruje da je BOG JEDAN I DRHTI, dakle,sotona vrlo dobro zna da je Bog Jahve lično svedočio za Sina da je žvot u njegovom IMENU SAMO i nigde drugde. ne pogledati u to dato ime pod nebom za spas je isto kao i ne pogledati u medenu zmiju na štapu motki!! nema života ni oslobođenja od smrtnog ujeda greha pakla! Bog postavlja pravila,Jahve ne mi!! ime je dato strogo ime,nema zamena teza. matej 28. iska tumačenje Duhom svetim i duh sveti nazvan od samog učitelja Isusa je doneo to apostolima i oni su naučeni od duha istine uvedeni u svu istinu i to je ime Isusa Hrista sva istina sav život večni i sav put ka nebu.
 
Član
Učlanjen(a)
20.03.2013
Poruka
65
nema ljutnje,samo ti iznesi što msliš,zato je forum i postavljen,svak ima pravo reći kako misli pa da se svi uče ,zajedno. ja sam dosta gledao,čitao na internetu svedočanstva oko iluminata,rotšilda rokfelera i sličnih unutar te branše. ti kažeš da su oni početak a kasnije je došlo to sejanje. međutim,Biblija kaže da rotšildi i slični nisu ni u utrobi postojali kad je tio počelo,vidiš to tvrdi Biblija. a to je počelo jošdavno u 11.gl. stvaranja opisano,tek što su ljudi ispilili iz potopa,pa nojebv unuk hus sa sinom ili praunukom nojevim od jednog sina praunuk i unuk dakle nimrod i otac huis su začetnici koncepta vavilonske kule. hus se proglasio tumačem bogova i on je prvi doneo na lice zemlje priču o tri Boga i iz toga sve današnje iskrivljeneoblike religije po velikim crkvama. tako rotšvildi i svi zaverenici sluge sotone došli su kasnije. ako te zanima oko toga redoasledno imaš propoved na you tube pa pogledaj.

http://www.youtube.com/watch?v=M70jR0INstk

Z
A SPEDY:

UNUTAR EKUMENSKE CRKVE ILI SVETSKOG SAVEZA ILI KUKOJA ZA SPALJIVANJE,jasno i glasno stoji proglas,možeš biti da si sto puta kršten u titule jer i oni imaju prvo slovo ustava krštenje u titule. ali jedno ne može unutar,to sam ti jasno podvukao,UNUTAR NE MOŽE UĆI NI POD RAZNO,NI U VIDU KOMARCA,AKO SI KRŠTEN U IME ISUSA HRISTA! pitaj se zašto? šta je to tolko strašno biti kršten u to ime? možeš biti zaljevan i vodom i poronjen u buretu,u kadi,bazenu ,na reci,na moru,okeanu,samo nikako i ne u ime Isusa.ni po glavi ,ni ceo ni u okeanu,ne vredi,nikako u ime Isusa.a u titule ma gde bio i ma dokle do glave do uveta do malog prsta na nozi ne mari samo ne u ime Isusa. ako ne veruješ,pokucaj kod te družine sotonske pa proveri,odmah će ti se reći iš,ako si u ime. da si od samog sotone. zamena teza šta ćeš. a ako oćeš unutar takav,nikakih problema.ako ne veruješ u trojstvo već samo u ime Jehova,ne mari,ućeš,to je tvoj problem,tvoj imiđž reće ti se,ti si samo jedan brat koji misliš drugačije i reće ti se izvoli,samo ako hoćeš! ali reci im d a si kršten u ime Isusa neće ti dati unutar rekoh ni u komarfca da se predeneš il u neku buhu malu!
veruj ako oćeš u samog vraga ,tamo imaju mesta i gurui i indijanski vračevi koji imaju udarno vračanje prizivom titula stalno ponavljajućih ,treba da ih čuješ,ali ime Isus se ne sme koristiti unutar,može i zakon i subota ,a ne mora ali jedno mora,Isus ime napolje,nipošto unutar! jer sotona zna da je samo u tom imenu Isus dat život,ne u tituli ,već u imenu titule sin Božji.zato jovan 1.5.jasno naglašava VAMA KOJI VERUJET VEĆ U IME U IME,U IME SINA BOŽJEGA NEKA ZNATE DA IMATE VEČNI ŽIVOT I DA NASTAVITE VEROVATI U IME SINA BOŽJEGA!!! zašto onda ne vidiš zašto unutar tih drugara ne možeš sa imenom u krštenju ,jer sotona vrlo dobro poznaje Pismo,valjda to znaš,da i on veruje da je BOG JEDAN I DRHTI, dakle,sotona vrlo dobro zna da je Bog Jahve lično svedočio za Sina da je žvot u njegovom IMENU SAMO i nigde drugde. ne pogledati u to dato ime pod nebom za spas je isto kao i ne pogledati u medenu zmiju na štapu motki!! nema života ni oslobođenja od smrtnog ujeda greha pakla! Bog postavlja pravila,Jahve ne mi!! ime je dato strogo ime,nema zamena teza. matej 28. iska tumačenje Duhom svetim i duh sveti nazvan od samog učitelja Isusa je doneo to apostolima i oni su naučeni od duha istine uvedeni u svu istinu i to je ime Isusa Hrista sva istina sav život večni i sav put ka nebu.

Nisi ti mene, prijatelju razumeo. Znam ja dobro od kada je to sve počelo; poznat mi je i Nimrod, i Semiramida i ostale trice i kučine. Ja sam ti ovo kopirao da vidis ŠTA JE NSP a ne šta piše u Bibliji. I da NSP nije nikakvo trojstvo kako si ti naveo nego da je, naprotiv, protiv trojstva.- Boga Oca, Boga SIna i Boga Duha Svetog.

I pošto sada imaš sve, moraćeš sam da se opredeliš u šta ćeš da veruješ.

Inače, kršten sam vodom i Duhom Svetim i to onako kako treba - celim zaranjavanjem u vodu. Sad kad i to znaš, verujem da ćeš lepše da spavaš :dtyste:
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
e moj zimba
tko te nezna ___
možeš ti biti kršten u vodi zaronjen kako je Bog zapovijedio
ali
koliko vidim, braniš adventiste i njihov nauk
tako da od Duha Svetoga u tebi niti D a kamoli nešto više

bojim se za tebe da češ i ti skroz krivim putem prema Bogu
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
O ovoj temi sam ja vec negde pisao,sve potanko..,al ko ce da je sad trazi...?
Danas postoje samo dve religije.
Prava ili Istinita
i
Kriva ili lazna religija
Ta kriva ili lazna religija je predstavljena Vavilonom Velikim.
otkrivenje 18:23
[SUP]23[/SUP] I videlo žiška neće se više svetliti u tebi, i glas ženika i neveste neće više biti čuven u tebi; jer trgovci tvoji behu boljari zemaljski, jer tvojim čaranjem prevareni biše svi narodi.
U crkvi se vencavaju,krunisu,pa cak i prodaje sve i svasta,ali caranjem se bave samo religijski ljudi,tako da je to krunski dokaz da se odnosi na religiju koja je prevarila SVE narode na zemlji.

Ipak blizi se vreme kad ce biti unistena.Sve te krive religije imaju isto verovanje u besmrtnost ljudske duse,u raj i pakao,u idolopoklonstvo itd...Danas imas mnogo "hriscana"koji veruju u boga rata,koji veruju u teoriju evolucije,samo u tradiciju,a na Jehovu Boga se ne osvrcu.
Rezultat je da cak i neki stanovici muslimansih zemalja zele da se otarase ropstva islama,Sirija,Egipat,Turska....
To je sve vrh ledenog brega i desice se veoma brzo u svoje vreme pod vodjstvom UN.,naslednika USA-GB.

Jehova Bog savetuje sve ljude dobre volje da izadju iz lazi i nedela takvih poganih religija
Otkrivenje 18:4
[SUP]4[/SUP] I čuh glas drugi s neba koji govori: Iziđite iz nje, narode moj, da se ne pomešate u grehe njene, i da vam ne naude zla njena.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
grešiš rise
uvijek je bila jedna vjera, religija, ona prava
a kriva se dijelila prema potrebi svijeta
dakle prilagođavala se novonastaloj situaciji
jer
nemoj misliti da sotoni supije svaki njegov plan da obmanjuje ljude
a obmanjuje ih kroz lažne religije

kršćanstvo je bilo jedno i jedino i ostalo je takvo 2000.g
a oni koji se trude vješto imitirati kršćane njih je prema potrebi
neke zajednice se raspadaju, ukidaju, dolaze nove
znaš kad sotona izgubi jednu masku navlače drugih 10et
 
Natrag
Top