VB4 Nemeš već počeo da čuva Marijanu, pa se mršti na Duleta

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB4 Nemeš već počeo da čuva Marijanu, pa se mršti na Duleta

U razgovoru sa Duletom, Nemeš je izjavio kako je siguran u njegovu i Marijaninu ljubav​

pulsonline

9499_106c7958_ahf.jpg

Soraja, Dule i Horvat su razgovarali o Bojani. Dule je bio iznenađen time da ga je Bojana ogovarala kad je ispala. "A ja sam nju baš voleo" - komentarisao je Dule.

Brendon i Lester su u dvorištu, Brendon mu govori kako je njegova brada koju je ove nedelje pustio u stvari maska mangupa i kako Lester počinje da glumi.

Nemeš i Dule su u zategnutim odnosima, zato što je Dule na nominovao Marijanu.

"Rekao sam ti, ako si protiv nje, onda si i protiv mene. Ja moram tako da počnem sada da se ponašam, jer će to važiti i napolju"- rekao je Nemeš.

Dule ga je pitao da li planira da ostane sa Marijanom i posle rijalitija, a on je rekao da su to planirali i da će ostati zajedno.

Brendon i Nirmal su danas otvarali Pandorinu kutiju,

Prvo je Brendonu u posetu dosla drugarica,a zatim i mama. Pričali su,a Brendon je bio u šoku i nije mogao da veruje da su one došle. Iskoristio je priliku da ih pita za Fejsbuk i za njegovu grupu "Nebitan si",

Nirmalu je došla mama u posetu, Grlili su se, majka ga je stalnoi ljubila i pričala mu kako joj je drago da ga vidi, kako ga voli puno.
 
Natrag
Top