Šta je novo?

VB4 Nemeš već počeo da čuva Marijanu, pa se mršti na Duleta

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.067
VB4 Nemeš već počeo da čuva Marijanu, pa se mršti na Duleta

U razgovoru sa Duletom, Nemeš je izjavio kako je siguran u njegovu i Marijaninu ljubav​

pulsonline

9499_106c7958_ahf.jpg

Soraja, Dule i Horvat su razgovarali o Bojani. Dule je bio iznenađen time da ga je Bojana ogovarala kad je ispala. "A ja sam nju baš voleo" - komentarisao je Dule.

Brendon i Lester su u dvorištu, Brendon mu govori kako je njegova brada koju je ove nedelje pustio u stvari maska mangupa i kako Lester počinje da glumi.

Nemeš i Dule su u zategnutim odnosima, zato što je Dule na nominovao Marijanu.

"Rekao sam ti, ako si protiv nje, onda si i protiv mene. Ja moram tako da počnem sada da se ponašam, jer će to važiti i napolju"- rekao je Nemeš.

Dule ga je pitao da li planira da ostane sa Marijanom i posle rijalitija, a on je rekao da su to planirali i da će ostati zajedno.

Brendon i Nirmal su danas otvarali Pandorinu kutiju,

Prvo je Brendonu u posetu dosla drugarica,a zatim i mama. Pričali su,a Brendon je bio u šoku i nije mogao da veruje da su one došle. Iskoristio je priliku da ih pita za Fejsbuk i za njegovu grupu "Nebitan si",

Nirmalu je došla mama u posetu, Grlili su se, majka ga je stalnoi ljubila i pričala mu kako joj je drago da ga vidi, kako ga voli puno.