Vase misljenje

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
vidi, postao si mi zanimljiv skroz. tvoje price su mi rekle jedno - ne odustaj blackie. ali kao poznati pisac ti moras imati neki foto koji ce stajati na kraju knjige. znas ono, prolog, rodjen tad i tad, kratke beleske o piscu itd itd itd. daj odradi neku fotku, bilo kakvu pa cu ja, ako nece niko drugi, da je malo doteram i da te lansiramo onako kao treba.

***
izvini sto me nije bilo neko vreme, imao sam jednu od onih situacija
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
vidi, postao si mi zanimljiv skroz. tvoje price su mi rekle jedno - ne odustaj blackie. ali kao poznati pisac ti moras imati neki foto koji ce stajati na kraju knjige. znas ono, prolog, rodjen tad i tad, kratke beleske o piscu itd itd itd. daj odradi neku fotku, bilo kakvu pa cu ja, ako nece niko drugi, da je malo doteram i da te lansiramo onako kao treba.

***
izvini sto me nije bilo neko vreme, imao sam jednu od onih situacija
Razumem te postavicu sliku kada je nabavim evo da znate kako izgledam otprilike visok 171 cm tezak 57 kg a uskoro i slika.e da kosa crna oci crne
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Razumem te postavicu sliku kada je nabavim evo da znate kako izgledam otprilike visok 171 cm tezak 57 kg a uskoro i slika.e da kosa crna oci crne

jos malo pa kao ja. nije ni cudo sto sam te izabrao za prijatelja:D. ja sam 194cm a tezina 65kg, kosa crna, trsava i duza, oci plave

ko bi rekao, a??? s' obzirom na avatar ???
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ljudi,jedete li vi nešto??? :???: :???: :???:
 
Natrag
Top