Vase misljenje

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Sta vi mislite o meni kao clanu nabrojte mi vrline i mane.

znam te malo bolje tek od danas. za sada si mi zanimljiv zato pazi sta radis ubuduce:D. inace, majstor si za price [sto sam se uverio], vidim da obozavas video igrice sto mi se takodje svidja. za sada sve pozitivno. nemoj da me razocaras :blum3:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Sta vi mislite o meni kao clanu nabrojte mi vrline i mane.

Ne znam .....nisam imao priliku....a na avataru drzis neku motku....na prvi pogled...motka ukazuje na nesto......verovatno gresim....prvi utisak.... moze da prevari....
Kad sam uzeo lupu video sam i sekiru.....vervatno za cepkanje deva....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne znam .....nisam imao priliku....a na avataru drzis neku motku....na prvi pogled...motka ukazuje na nesto......verovatno gresim....prvi utisak.... moze da prevari....
Kad sam uzeo lupu video sam i sekiru.....vervatno za cepkanje deva....

jajksssss!!!!! koje onda tek misljenje o meni stices????

Ne znam .....nisam imao priliku....a na avataru drzis neku motku....na prvi pogled...motka ukazuje na nesto......verovatno gresim....prvi utisak.... moze da prevari....
Kad sam uzeo lupu video sam i sekiru.....vervatno za cepkanje deva....

jajksssss!!!!! koje onda tek misljenje o meni stices????
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Sta vi mislite o meni kao clanu nabrojte mi vrline i mane.

Mislim da postavljaš dobre teme, da prelepo pišeš romane, da imaš 36 godina i da ćeš za vrlo kratko vreme postati jedan od glavnih likova na SF-u. Ne možda odmah, ali u bliskoj budućnosti... Za to bi trebalo da još malo više otvaraš nove teme i da nam pokažeš svoj celokupan književni rad. Bilo bi dobro da umesto tog lika na avataru pokažeš svoju fotografiju. Kako da postaneš popularan ako niko ne zna kako izgledaš?

Uglavnom, kao što vidiš, sve pozitivno.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Mislim da postavljaš dobre teme, da prelepo pišeš romane, da imaš 36 godina i da ćeš za vrlo kratko vreme postati jedan od glavnih likova na SF-u. Ne možda odmah, ali u bliskoj budućnosti... Za to bi trebalo da još malo više otvaraš nove teme i da nam pokažeš svoj celokupan književni rad. Bilo bi dobro da umesto tog lika na avataru pokažeš svoju fotografiju. Kako da postaneš popularan ako niko ne zna kako izgledaš?

Uglavnom, kao što vidiš, sve pozitivno.
Napisao sam novo poglavlje.Menjam avatar
 
Natrag
Top