Vaš životni san?

Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
A to je da odspavam kao covek,da se ujutru probudim odmoran i svez.Kako je to malo a dovoljno.
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2011
Poruka
11
Moj životni san je da se nadjem u nekom svetu koji je drugačije stvoren.Svet u kojem ne moras drugo bice pojesti da bi opstao.Želim svet u kojem nema ili jedeš ili si pojeden,ili otimaj ili će ti biti oteto.Svet u kojem krv nije glavna moneta.Voleo bih svet sa drugačije naštelovanim mozgovima.Voleo bih da živim u svetu............mogao bih nabrajati.....danima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nisam sanjalica, mogu reći da imam životnu želju, koja nije ni nešto naročito velika , ni nedostižna, a to je da odem u Rim i ništa više. Skromno s moje strane.:)

Kako sam glupa, imam san, ali ga ne spominjem, jer je nedostižan, tako da postaje iluzija, ali eto da

kažem, voljela bih da sam pisac, ali to bih voljela baš,baš,više od svega na svijetu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Nisam sanjalica, mogu reći da imam životnu želju, koja nije ni nešto naročito velika , ni nedostižna, a to je da odem u Rim i ništa više. Skromno s moje strane.:)

Kako sam glupa, imam san, ali ga ne spominjem, jer je nedostižan, tako da postaje iluzija, ali eto da

kažem, voljela bih da sam pisac, ali to bih voljela baš,baš,više od svega na svijetu.
Nije nedostizno.....
Kreni s pisanjem i sretno.

Mozes poceti s pripovijetkama, pjesme su ti sasvim dobre, a onda eseji, romani.... sta zelis.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nije nedostizno.....
Kreni s pisanjem i sretno.

Mozes poceti s pripovijetkama, pjesme su ti sasvim dobre, a onda eseji, romani.... sta zelis.

Što bi se reklo, iz tvojih usta u Božije uši i veliko hvala na podršci.:) Ipak sam veliki pesimista da bih povjerovala da se snovi mogu ostvariti, ovo za Rim i nekako, ali ovo važnije od svega....??????
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Što bi se reklo, iz tvojih usta u Božije uši i veliko hvala na podršci.:) Ipak sam veliki pesimista da bih povjerovala da se snovi mogu ostvariti, ovo za Rim i nekako, ali ovo važnije od svega....??????
Ako ne krenes nema sanse da stignes .
Kreni danas s pisanjem. bar jednu recenicu.
 
Natrag
Top