Vaš životni san?

Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Naravno da verujem u snove....i radim na njima da se ostvare...kažu da je važno imati jaku želju ili san ...cilj+emocija=ostvarenje snova...da treba snove živo u slikama zamisliti...što se mene tiče moj san je da budem srećna...i sve što radim radim u tom pravcu..i uvek mi se ostvare snovi.....kako ne znam čak i oni nemogući samo ako jako želim
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Došla su vremena kad narod umire bez pravila - može baba od 100 ili devojka od 20 isto je... Legneš u krevet zdrav i prav i ne probudiš se više... :???: O greškama "lekara" da i ne govorimo (sad "isplivavaju" diplome kupljene 90-ih)...
Dakle,želim da sam zdrav (naravno i moja porodica),a sve ostalo ima kod Kineza! :lol: Eto to mi je životni san!
A,ako bih morao da navedem još jedan,onda bi to bilo da na koncertu Stonsa,Metalike (Metallica),Maiden-a,itd. pustim pesmu:



:dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da ležim na obali mora, crnci me hlade palmama, a zgodne devojke jurcaju oko mene u bikiniju, mažu me kremama da ne izgorim, i donose koktele! Nema tv-a, mobilnog, računara i automobila... A kad se umorim od ležanja, sednem na brodić i idem da pecam... :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Da ležim na obali mora, crnci me hlade palmama, a zgodne devojke jurcaju oko mene u bikiniju, mažu me kremama da ne izgorim, i donose koktele! Nema tv-a, mobilnog, računara i automobila... A kad se umorim od ležanja, sednem na brodić i idem da pecam... :dance2:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Porodica, zdravlje, crnkinje na plazi, pecanje, nista od toga

Samo jednu osobu pored sebe koje ce da me razume i prati. To je moj san
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Porodica, zdravlje, crnkinje na plazi, pecanje, nista od toga

Samo jednu osobu pored sebe koje ce da me razume i prati. To je moj san
Tvoja želja je ostvariva, ovo moje sigurno ne, zato i jeste san... :)
Lepo je pročitati da je neko skroman, želim ti ostvarenje tog sna...
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Porodica, zdravlje, crnkinje na plazi, pecanje, nista od toga

Samo jednu osobu pored sebe koje ce da me razume i prati. To je moj san

Nesanjaj-traži i nađi=budi srećna.Snovi su samo bajke koje pišu oni koji osim pisati drugo ništa i neznaju.
Neće se kola pokrenuti sama jer ja sanjam da se kreću !!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
579
Verujete li u svoje snove i radite li na njihovom ostvarenju?

:) Ah te zapadne fore o snovima koje su nas i dovele do ovde gde smo sada. Snovi, ostvarenje zelja, ambicioznost itd. Snovi nemaju nista sa nama. Oni su samo proekcija ega.

Nemam snove tako da i ne radim na njihovom ostvarenju. Zivim u trenutku a stvari se samo desavaju oko mene i u meni :)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Porodica, zdravlje, crnkinje na plazi, pecanje, nista od toga

Samo jednu osobu pored sebe koje ce da me razume i prati. To je moj san

Pametno! :lol: Koji će ti vrag zdravlje kad imaš pored sebe tu jednu osobu... A i te crnkinje... Šta će ti!? Ne možeš ih naći u mraku... wacko2

Zivim u trenutku a stvari se samo desavaju oko mene i u meni :)
Byk - A,šta se trenutno dešava u tebi i oko tebe?
Mindfulness - Pasulj prebranac od juče... :lol:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top