Vas nick...

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Uh...pa ovo MaZzZoHuCTa ustvari znaci mazohista...taj nick sam odvalio skroz...prvenstveno zbog cs-a.....ni ja sam ne znam sto i kako mi je palo to na pamet...a inace pravi nadimak mi je Bagzi...tako su me nazvali stariji od malena...zajebana "rabota" i tako to...i dan danas se tako vuce i svi me znaju i zovu kao Bagzi cak i moji profesori...cale..keva...:) Ovde nisam stavio username Bagzy JER na svakom forumu mi je isti username i pw,a registrovan sam na MNOGO njih i da ne bude posle zbrke kako sam zaboravio koj mi je user&pw :O ..p0zdrav :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Svidja mi se Damirov odgovor, a mislim da nije glavni lik u starkraftu de coy... ne znam koji je

Ja sam uvek imao problema sa nadimcima, zvali su me Kery (neki metal nik), a 21Popaj je nastao tako sto sam se registrovao na igru Powerplaymanager i hteo da bude nesto jako a blesavo, pa ajde kao Popaj, a rezonujem - ima 4 linije u postavi x pet igraca to mu dodje 20 i 1 golman, 21 Popaj (u menadzeru mi se tim zove 21 Popeyes + reserves)
postoji samo jedan problem - zaboravio sam drugog golmana :D tako da je trebalo da bude 22 Popaj, ali gotovo je sad....kasno sam primetio :(
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
94
Ja sam skroz ne originalna :(
Inace od kako sam rodjena svi me zovu Laki
ali eto nisam to stavila , stavila sam ime i onako
nije tako cesto ali uglavnom na forumima je uvek zauzeto
pa nesto dodam ili cifru ili slovo ili nesto tome slicno
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
nick na netu mi je MaZzZaLoTo, to jos davno kada sam krenuo sa Cs-om :) Inace u stvarnom zivotu :p zovu me Tranda zbog prezimena Trandafilovic
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
34
omiljena pesma od miljenog benda :)
a inache pre mi je svuda nick bio AliCe ili AliceInAcidland... al se onda pojavilo mnogo nekih alisa i mashali su me sa njima pa sam promenila...
:)
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
E ovako...zovu me Vaskezzz,zbog mog imena,a i zato sto dobro igram fudbal :) Inace zovem se Vasica...pa onda su mi drugari dali nadimak Vaskezzz :D
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
zovu me shone
jer im tako lako da me zapamte
shone je izvedeno od nesho - shone

poz svima

--------------------------------------------------

u cs nick mi je KCDilea


---------------------------------------------------

u graffitima tag mi je VeRk! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
lako se pamti a tesko zaboravlja inace pristaje uz avatar :)
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Pošto je moje pravo ime Ana,a kada sam se ulogovala na forum nik nije bio slobodan onda sam dodala još jednom ana....eto :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Moj nick je star vise od 10 godina. To je prva adresa koju sam ikada otvorila na yahoo. Elem, zbog crvene kose, u to vreme a i danas, kolega sa kojim sam tada radila me je od milošte prozvao Crvendać. Kad sam otvarala adresu na yahoo, dopalo mi se baš to crvendac_011, pa sam tako i ostavila, i otvorila i na hotmailu istu. I onda sam se tako upisala i ovde, posto taj nick obicno nigde nije zauzet.
 
Natrag
Top