vadjenje prevod

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ako imam film na engleski jezik dali ima neki program koji vadi tekst iz tog filma?

Dodato posle 13 Sati:
--------------------------------------------------------------------------

niko nezna?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
Ma “svi znamo” nego nisi bas najbolje formulisao pitanje:
-U kom formatu je film ?
- Da li ti hoces titl (koji je u srt ili sub formatu I koji je na englekom)da prebacis na srpski ?
-Ili je engleski titl vec zalepljen na film,pa hoces da ga nekako uklonis ?
-Ili nesto trece sto nema u ovoj ponudi ?
Ako nije problem, mozes I naziv filma da okacis
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
film je u mkv ili avi formatu mogu da nabavim neko od ta dva svejedno.
ako mi je film na engleskom zelim da mi iskoci titl na engleskom pa cu ja sam da to prebacim na srpski to mi ne treba.

kako to da sredim?
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Je li titl zalijpljen na film?
De malo bolje formulisi sta ti treba.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
hocu da mi se izvadi kao tekst iz filma koji cu ja prevesti i koristiti kao prevod.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Znaci ovako ,imas film na engleskom i titl na engleskom koji ti hoces da predeves?
Imas li titl u srt ili nekom drugom formatu ili je priljepljen za film?
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
imam samo film ali nemam prevod pa zelim da se izvadi tekst u .srt formatu koji cu ja posle prevesti to je nevezano za ovo.
razumes?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
Ako je to ono sto mislim da je, a nisam u to siguran, onda ovako :
To izvlacenje titla moze da se uradi sa MKV filmom I to pod uslovom da taj text-(titl) vec postoji u filmu- ili je naknadno ubacen u film.Ubacivanje titla-(texta)- se radi programom MKVtoolnix,a izvlacenje texta programom MKVExtractGUI.Inace ovim programom mozes ubaciti textove(prevode)na vise jezika za odredjeni film.
Za AVI filmove ovo ne vazi I u njih ne mozes na ovaj nacin da ubacujes I izvlacis titlove. Inace cim uvuces MKV film u program, odmah ces videti da li ima,I koliko texta-(prevoda) u taj film
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
jeli ti lakse da nadjes engleske titlove i prevedes nego da se peglas sa tim .ako je neko vec titlovao film znaci da titl postoji.
a to sa vadjenem titla neznam koliko je dobro, jer uvijek ostane zamucen dio gdje je bio titl. koliko sam citao , nemoguce je izvuci titl iz filma a da slika ostane sto posto ok
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top