Uskrs

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Mora da su tvoji opet izgubili na rekreaciji čim si tolko nadrndan.
Ma jok, baš sam fino raspoložen. :D Ne nerviram se ja Ruse u ovom virtuelnom svetu, koji je prepun onih koji vole da palamude, mudruju, kurčevito se ponašaju a brzo se otkurče čim ugledaju realnost. yes3
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ma jok, baš sam fino raspoložen. :D Ne nerviram se ja Ruse u ovom virtuelnom svetu, koji je prepun onih koji vole da palamude, mudruju, kurčevito se ponašaju a brzo se otkurče čim ugledaju realnost. yes3

Dobro... ajd sad pojedi burek. I stavi ruku kad podriguješ. :???::roll:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Znači zbog mene si se registrovao seljo. stink. Ako, samo ti nastavi da rovariš po forumu tražeči moje postove, a ja se smejem ovom tvom komentaru, smeh je jedna od odbrana, od ljudske gluposti. ;) stink.

Dospeo sam na forum, kad si već zapeo, tražeći zadatke iz nacrtne geometrije. Morao sam da se registrujem da bih ih preuzeo. :twistlkoed::)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Dospeo sam na forum, kad si već zapeo, tražeći zadatke iz nacrtne geometrije. Morao sam da se registrujem da bih ih preuzeo. :twistlkoed::)
Niti sam zapeo a nisam ni pitao. Uživaj na ovom forumu, ovde vlada kultura dijaloga, duh zajedništva, kao i poštovanje prava suprotnog mišljenja. yes3
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Niti sam zapeo a nisam ni pitao. Uživaj na ovom forumu, ovde vlada kultura dijaloga, duh zajedništva, kao i poštovanje prava suprotnog mišljenja. yes3

Tako je... živio govornik!!! - povikaše seljaci, skinuše gaće i izljubiše se u gola dupeta.

Delijo... svakim danom u svakom pogledu sve više napreduješ. Naročito sa ženama...

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Tako je... živio govornik!!! - povikaše seljaci, skinuše gaće i izljubiše se u gola dupeta.

Delijo... svakim danom u svakom pogledu sve više napreduješ. Naročito sa ženama...




:lol:

Ruse... svakim danom u svakom pogledu, sve više mi ličiš na nekog manijaka u kaputu, koji u parku plaši slučajne prolaznice. :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Pa velim ja da si brz... ko munja nebeska. Očekujem da ćeš koliko sutra-prekosutra stići naše računanje vremena. A ako nas budeš izvješavao sa sličnog izleta za Božić mislim da će slika umrlog naroda biti još tužnija. Ajd sad da pustim tvoje interne retrospekcije... nego vidim da si u jednoj temi (Ratko Mladić) u Aktuelnostima od tri diskutanta imao najzrelije i prilično zaokruženo promišljanje. Delija i Death su me pomalo razočarali nepoznavanjem suštine. Ne slažem se u potpunosti ni s tobom oko dvije stvarčice, ali si generalno na vrlo dobrom putu.

Lepo ste se vi ispričali (ne smeta mi, zahvaljujući tome mi je tema postala vruća), ali ću se ipak vratiti na početak. Da, i Božić će biti opisan u istom tonu...
 
Natrag
Top