Uskrs

TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
[FONT=&quot]Bio sam do Zabrana malo, na pola sata. Ima ljudi. Bračni parovi bezizražajnih lica, praznih pogleda nemo šetaju ili sede i mrmljaju nešto. Porodice s manjom decom, kombinacija sina i ćerke najčešće, došle, izašle malo iz svojih stanova. Sin poneo loptu, fudbalsku naravno, ne bi li se s ocem dobacivao malo. Otac mrzovoljan, zažalio što je uopšte izlazio iz kuće, usliši želju sinu na pet minuta. A onda kreću kući. Sad je i sin razočaran. Vraćaju se svi četvoro natmureni. Neki su i roštilj raspalili. Muž peče meso dok žena užurbano sprema ostalo za jelo. Jedino se kod dece može primetiti neka radost (ovo je ipak najradosniji hrišćanski praznik). Ima i onih koji su izveli svoje Mercedese S - klase međ svet i popili po par pića u Srpskoj kući. Sve u svemu, došli ljudi da ispoštuju proceduru, otaljaju praznik, onaj najradosniji.

Zabran - izletnička šuma kod Obrenovca
Srpska kuća - etno restoran u Zabranu

[/FONT]
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
E baš si brz, svaka ti čast. Kad drugi odu na izlet mi ovdje osijedimo dok nam ne napišu svoje utiske. Prođe nekad i četiri-pat mjeseci dok se smiluju.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pogledaj od kad sam na forumu. Evo, sad je i to došlo na red.

Pa velim ja da si brz... ko munja nebeska. Očekujem da ćeš koliko sutra-prekosutra stići naše računanje vremena. A ako nas budeš izvješavao sa sličnog izleta za Božić mislim da će slika umrlog naroda biti još tužnija. Ajd sad da pustim tvoje interne retrospekcije... nego vidim da si u jednoj temi (Ratko Mladić) u Aktuelnostima od tri diskutanta imao najzrelije i prilično zaokruženo promišljanje. Delija i Death su me pomalo razočarali nepoznavanjem suštine. Ne slažem se u potpunosti ni s tobom oko dvije stvarčice, ali si generalno na vrlo dobrom putu.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Sudeći po njihovim postovima od kad sam ja ovde, za Deliju to nije ništa čudno. Death lepo razmišlja, ali mi konkretno na ovoj temi deluje uzdržano.
Još nešto. Srećem u diskusijama moderatore, urednike... Ali administratore ne. Jel to tako treba?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Sudeći po njihovim postovima od kad sam ja ovde, za Deliju to nije ništa čudno. Death lepo razmišlja, ali mi konkretno na ovoj temi deluje uzdržano.
Još nešto. Srećem u diskusijama moderatore, urednike... Ali administratore ne. Jel to tako treba?

Oni se više bave kontemplacijom, meditacijom i uopšte umnim radom. Sporazumijevaju se pantomimom a to je teško prenosivo u pisanoj formi.:roll: Ali tu su ne brini, budno motre na sve naše nestašluke.
 
Poslednja izmena:
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
stink.

Mora da si pre nego što si se registrovao špijunirao forum i došao do zaključka da nikad ne dolazim do suštine. stink.

:roll:Tek sad si shvatio?! Dolazio sam ovde i tražio postove Delije 10. Kad sam se uverio da nikad ne dolaziš do suštine, rešio sam da se registrujem! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
:roll:Tek sad si shvatio?! Dolazio sam ovde i tražio postove Delije 10. Kad sam se uverio da nikad ne dolaziš do suštine, rešio sam da se registrujem! ;)

Znači zbog mene si se registrovao seljo. stink. Ako, samo ti nastavi da rovariš po forumu tražeči moje postove, a ja se smejem ovom tvom komentaru, smeh je jedna od odbrana, od ljudske gluposti. ;) stink.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Znači zbog mene si se registrovao seljo. stink. Ako, samo ti nastavi da rovariš po forumu tražeči moje postove, a ja se smejem ovom tvom komentaru, smeh je jedna od odbrana, od ljudske gluposti. ;) stink.

Mora da su tvoji opet izgubili na rekreaciji čim si tolko nadrndan.
 
Natrag
Top