Uskoro nam odlazi Ulke :(

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Pre nego sto zapocnem temu za koju sam dobila dojavu preko satelita ,morala sam da proverim da li sam tacno ispisala naziv teme ,posto obicno omanem u redosledu slova ,dakle da ne bi tema glasila "Ukoros man dolazi Kule". :D

Elem ,slucajno dodjoh do ove bitne informacije koju su objavili svi sveCki mediji u kojoj stoji obavestenje da nas drug Ulke odlazi uskoro sa foruma ,pa zelim da on to potvrdi ili demantuje .


Gospodine Ulke imate rec !:yea::yea::yea:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Da ja odlazim odavde i zao mi je ovo su moji poslednji postovi i zelim da me se secate.Bilo mi je drago ovih 4 meseca koja sam proveo ovde i omogucio sam vam da me bolje upoznate.Mozda sam nekog uvredio mozda razveselio a mozda nekog i podstakao da uspe u svojim ciljevima.To se neza i nadam se da cete me se secati i da ce te me spominjati.Ovde sam vec 10 meseci evo ga 11 skoro godinu dana.I svidelo mi se ovde i nadam se da cu se vratiti ali to je skoro nemoguce pa zato zelim da me svi pamte jel mi je bilo drago da vas poznajem ostacete mi zauvek u srcu.Dovidjenja do daljnjeg.
Vidimo se.Ipak necu biti moderator zao mi je.......
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Da ali ovoga puta celu godinu nemogu da budem sa vama iako sam najbolje startovao godinu.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Sta da ti kazem..nedostajeces nam.Poklonio si nam mnogo lepih tema gde smo se sjajno provodili...Bez tebe nece biti isto.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Pisi nam o tome kako je doslo do toga da moras otici sa foruma i bilo bi dobro da koristis specijalne efekte kako bi nam docao tu tuznu scenu tvog odlaska . :D


Nece biti isto bez tebe ,stvarno si nadasve simpaticno i duhovito dete .
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
I svi cete meni nedostajati aliipak to je to sve ce se zavrsiti koliko sam vremena proveo ovde i sada mi je u mislima necu vise videti ovo mesto.Nijes se ovako trebalo zavrsiti
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Da ja odlazim odavde i zao mi je ovo su moji poslednji postovi i zelim da me se secate.Bilo mi je drago ovih 4 meseca koja sam proveo ovde i omogucio sam vam da me bolje upoznate.Mozda sam nekog uvredio mozda razveselio a mozda nekog i podstakao da uspe u svojim ciljevima.To se neza i nadam se da cete me se secati i da ce te me spominjati.Ovde sam vec 10 meseci evo ga 11 skoro godinu dana.I svidelo mi se ovde i nadam se da cu se vratiti ali to je skoro nemoguce pa zato zelim da me svi pamte jel mi je bilo drago da vas poznajem ostacete mi zauvek u srcu.Dovidjenja do daljnjeg.
Vidimo se.Ipak necu biti moderator zao mi je.......

Jel si ti ozbiljan ili se zezaš samo .... Daj, nemoj da se šališ ovako .... Ozbiljno ideš????? :???: :???: Zašto???? Mogao bi valjda s vremena na vreme da se pojaviš? Daj, Ulke, ne radi ovo .....
 
Natrag
Top