Uskoro nam odlazi Ulke :(

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Prijatelju, možeš ti i mnogo više a to se ne meri procentima. Bilo mi je drago poznavati takvog dečaka, čak zadovoljstvo jer si sa svojih 14 godina imao bolji humor od mnogih koji imaju i do tri puta više. Možda te nikada nismo upoznali do kraja, možda si se i ti plašio nečega da se potpuno otvoriš, ali to koliko smo te upoznali nama je i više nego dovoljno jer zaključujemo da si i više nego divna osoba. Od tebe sam uvek dobijao podršku u svemu a sada ti odlaziš, ja ostajem .... Gubim jednog pravog forumskog prijatelja i ne mogu reći da mi je sasvim sve jedno. Za druge ne znam i ne mogu reći, ali ja ću te pamtiti i iskreno, nedostajaćeš mi prijatelju jer već sada mi nedostaješ ....
I meni je zao tebe takodje.Ako dodjem opet znacete tako sto cu ostaviti post ovde bro jutro svete secate se toga zar ne?

Kako bre to Ulke odlazis? Nemoj..ajde sredicemo sve sto bude trebalo...Jel treba nekog da pozovemo, nekog da molimo da ostanes? Kazi samo, sve cemo srediti.... Bas steta, a taman si dobio stalan internet.....
Ne mora nikoga da zovete dobio sam neogranicen internet i to je super napisao sam postova kolio mi je trebalo.Ni na jednom forumu ih nemam ovoliko jednostavno hteo sam da me svi znaju ovde i to mi se ispunilo vecina me zna i tako ispunio sam cilj.Dosam sam ovde kada je forum imao 35000 clanova i bio je jako mali a sada vidi 200000 clanova ja sam ovde prakticno od pocetka polovine rada i upoznao sam se sa vecinom ljudi i drago mi je zbog toga ali i zao sta ce mi toliko znanje kada nemogu vise da ga koristim cak sam i nabavio ranac na kome pise SF da vas imam svugde imam dosta o vama i srecan sam zbog toga.Kao sto sam vec rekao ne zaboravljajte ono staro
bro jutro svete...

A kuda ides kada nemozes da se druzis sa nama?
Pa odlazim sa foruma druzim se u stvarnom zivotu necu vas zaboraviti nikada i uvek cete mi ostati pored srca (sem ako ne moram da stavljam vas pored srca :) ipak ja odlazim i sada stvarno moja prica ovde zalazi u legendu i postajem legenda foruma.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

E ovo sam ispricao blueangel preko pp kako se desilo pre svih vas kada otisao 1 put evo vam to
Ovako to se desilo na svetog savu ove godine
(zvuk grmljavine) ps ubacicu malo i specijalne efekte :)
Lezao sam u mojoj sobi imao sam samo 489 postova spominjao sam ti to zar ne.Moj ujak je usao u sobu
(skriiiip) zaskripase vrata i poce da kuva kafukaze on meni
ne ides u skolu a sveti sava.Onda udje moja baba koja je znala tajnu
(ssssss) ovo nemam pojma sta je ajde da bude zanimljivije.Moja baba me pita da mu kazem? a moj ujak sta da mi kazes?A moja baba se nasmeja i kaze polozio je dobar 3,33
(čijuuuu)Ja sam izdahnuo i odjednom tisina on kaze bes me riga to je tvoj problem a ti i kompjuter ste zavrsili i zalupio je vrata
(buuuum)Nisam bio aktivan od januara do juna kada sam 2 poluodiste polozio vrlo dobar.A sada mi je rekao da je pocela nova skolska godina i da vise nema toliko zezanja kao preko raspusta.Videce na tromesecju kako cu da prodjem sa kojim cenama i sprema se odlazak do zimskog raspusta ili do letnjeg.Pa ne tugujte za mnom i sta da ti kazem vise to je bio odlazak xx1 niko od vas ne zna za to sem mozda nekih ali ti black wizard nisu i znali tada za ovaj forum.Pazljivo citaj ovo.Zao mi je ali 4 meseca sam bio sa vama mozda budem tu preko zimskog raspusta za novu godinu i da vam cestitam.Ali za neki dan do tada sajonara.Serbian forume....
(Fijuuuuu) zvuk vetra
sprema se.....................
Odlazak xx2
(sssssss)
I malo sale da se podsetite i zadnji put nasmejete
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
E sta je tu je spreman sam za odlazak samo jos da se jednom odjavim i to je to
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Obozavam ovo dete ,bas ce mi nedostajati njegove sale.Danas me je toliko puta nasmejao,umalo da zavrsim sa devijacijom vilice .sorry

Ulke daj da urgiramo kod tvog ujaka sa nekom pismenom peticijom kako bi ti omogucio dalji dolazak na forum,ipak si ti LEGENDA i buduci Moderator !!!:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Ja se nadam da ces nam se ubrzo vratiti i zelim ti sve dobro u zivotu i u skolovanju.Cuvaj se
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Obozavam ovo dete ,bas ce mi nedostajati njegove sale.Danas me je toliko puta nasmejao,umalo da zavrsim sa devijacijom vilice .sorry

Ulke daj da urgiramo kod tvog ujaka sa nekom pismenom peticijom kako bi ti omogucio dalji dolazak na forum,ipak si ti LEGENDA i buduci Moderator !!!:yea:
Znate cudno je to sto sam ja jedini hteo da postanem moderator ovde cudno je samo to vidim da niko od vas to nije iskazivao na forumu iako sam znao da nemogu da postanem opet sam pokusavao i pokusavao.A sada nema nista od toga

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

E pa ljudi vreme je za poslednji post.Ovo je moj poslednji post.Zapamtite broj 2.280 to je moj rekord.Ovako verovatno se necemo videti vise ali nema veze vazno je da mi je bilolepo sa vama ovde ovih 4 meseca i pre oktombar novembar i decembar mi ceo januar i tako da sam nasao nesto da ubijem vreme i da popricam sa vama.Nadam se da ce ova tema ostati ziva jel ako ona padne verovatno cu i ja pasti u zaborav.Ja sam samo neko koji je pokusao da uradi nesto.Kada sam se registrovao mozda niko nije video najnoviji clan tada zjova975 i ni ja nisam mislio da cu dogurati dovde.Registrovao sam se samo da bi napisao samo 1 vic i nista vise.A vidi dokle sam dogurao do 100% korisnika zao mi vas je svih i vidimo se drugovi vise nece biti novih postova od mene.Molim da me ne skidate jer ako se vrati ali AKO se vratim zelim da nastavim odavde.Dovidenja dragi moji mozda se vidimo a mozda ne bilo mi je lepo znati vas sve.Nadam se da je vama bilo lepo znati mene.Neznam neko me sam dobar a nekome los samo vi znate kakav sam utisak ostavio na vas.DOVIDJENJA i neznam hocu li se vratiti zao mi je veoma mi je zao ali sta je tu je.Moj zadnji post je ovo.
ZBOGOM MOJI DRUGOVI!!!
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
A ja taman teo da jos malo porastes (zbog onoga sto ti reko na pp) i naravno ujka da dozvolu da te izucim za moderatora.......dosta je,meni se blizi penzija........
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Znate cudno je to sto sam ja jedini hteo da postanem moderator ovde cudno je samo to vidim da niko od vas to nije iskazivao na forumu iako sam znao da nemogu da postanem opet sam pokusavao i pokusavao.A sada nema nista od toga

Pa i meni je to čudno,
 
Natrag
Top