usb priključak

Član
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
8
Komp mi ne prepoznaje usb priključke. Samo miš funkcionira sve ostalo (printer, usb memory, wlan card) ne . Probao sam problem riješiti driverima pojedinačno za svaki uređaj ali ne ide. Nešto drugo je u pitanju. u igri su windows xp. molim pomoć.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Da nisi skoro cistio komp od prasine pa u mesto izduvavanja usisavao,ako je to proveri unutra kontamte sa napajanjem USB-a
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
57
jolemisa vidiš da čovek kaže da mu miš radi na usb,ostali uređaji ne...pa2vo koliko ti je star OS?Koja je konfiguracija u pitanju?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Procitao sam damu komp ne prepoznaje USB prikljucke.Niksi84.I ta debela slova pisi svom TATI.
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
57
A nisi pročitao da mu miš radi na USB?jolemisa ja da pišem svom TATI?Pa piši ti svom TATI!Drugo,ja nisam mislio ništa loše sa debelim slovima...Treće,kada tako prvi počinješ,nešto bez razloga,onda se obriši sa foruma...I pomogni,predloži kvalitetno rešenje,a ne piši svom TATI...I još nešto?Znaš ti uopšte kako se proverava napon USB priključka?Koji je raspored,koliko V treba da ima na jednom pinu,šta su druga tri pina?A ne,evo šta si ti rekao,da te citiram: "Da nisi skoro cistio komp od prasine pa u mesto izduvavanja usisavao,ako je to proveri unutra kontamte sa napajanjem USB-a"?Aj objasni molim te,šta si sa time mislio reći?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ne neznam ti mi reci i ne pisi nikom podebljanim slovima tvoje misljenje,a sto se tice usisavanj mogao je bilo koji dzek ili kontakt ,posto su USB portovi vezani dzekovima za maticnu plocu i moguce ih je usisavanjem povuci,a ne raskaciti skroz ali nemaju dobar kontak i mogu zbog toga da ne rade.
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
57
Koliko ja znam,USB portovi koji se nalaze nazad na matičnoj ploči su fiksirani za matičnu ploču(fabrički zalemljeni) a oni napred idu na džekove...Drugo,ko tebi brani da pišeš zadebljanim slovima?Piši i ti... pa2vo ako nisi rešio problem sa usb portovima,javi se da pokušamo rešimo taj problem...;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Nemojte se svadjati, nije lepo to sto radite :D
A sto se tice ovog problema sa USB pokusaj sa vadjenjem kabla za napajanje iz kompjutera.
Znaci iskljucis racunar i izvadis kabl iz napajanja, da bi se ispraznili kondezatori (navodno).
Ako nista od navedenih radnji ne uspije novi sistem ti ne gine.
Pozz.
 
Natrag
Top