Udala se, mučenica

Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Granice su svakako pomerene.....mislim da ne postoji idealno doba ili godine kad treba neko da se oženi/uda.
Moje mišljenje je da se jednostavno oseti kad je pravo vreme i da tu godine ne igraju bitnu ulogu.

Mada mi je mučno kad vidim devojku od 17-18 sa stomakom do zuba,a to baš i nije retka pojava.

Smešno mi je danas kad pomislim da su pola mojih drugarica iz srednje jedva čekale da završe školu kako bi se udale. Te iste devojke imaju već i po troje dece,a neke su već i razvedene.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Danas kad niko nikoga ne trpi i kad moderno doba nameće obaveznost individualiziranja kao nešto neminovno u pravcu veće sreće i uspeha brakova je sve manje a razvoda sve više. Stvaranje bračne zajednice danas je avantura tako da su godine nebitne jer ako je brak u ovom nepravednom svetu obaveza i ograničenje zbog čega bi se za bilo koga vezivali i lične slobode dovodili u pitanje.
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
98
Bilo bi idealno da se muškarci žene najkasnije do 35, a cure do 32-33 godine.Sve iza toga je kasno, a to sam napravio i ja i moja žena, zakasnili smo par godina.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
Udala se, mučenica - pomislim svaki put kad vidim udatu devojku (sa 20 i kusur godina)!
Nekad je bilo normalno da se devojke udaju sa 18, 19 godina. Ali danas je ta granica pomerena. Mišljenja sam da devojka ne treba da se udaje pre 28, 29. godine, eventualno 27. Muškarci treba da budu slobodni do 30...

Šta velite?

Velim da je mučenica rakija, a udata je mlada! :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
98
Ja sam se prekasno oženio, sa 41, moja odabranica je imala 38. Imamo 1 curicu. Mislim da je muškarcima najbolje najkasnije do 35, a curama do 30.
 
Natrag
Top