U/P Skeneri i kako skenirati

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Ima li domacih kanala na ovim serverima?
Da ti kazem pravo, ja sam odavno prestao skenirati DM-ove :), to smo nekad radili pre nekih 5/6 godina.
Verovatno ima i nasih kanala, treba posteno zagrijati stolicu i skeniranjem pronaci ih,
WotWeb skener je efikasan i ne promasuje. Dobra mogucnost je ako je rang ip adresa velik recimo milion adresa, podeli taj rang na cetiri i isto toliko puta ukljuci wotweb.
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
3
232.4.1.135:5002
Da li netko zna sta se desilo sa T2 udp? Niti sken ne ide vise, kamoli da sta gledas. Jaooooo. Odose moji slovenci. Ako netko zna u cemu je fora, moze i na privatno...Bas mi fale ovi Sport slo programi.
Ima li ko kakvo rešenje ? To bi i mene zanimalo. može i u pp-
Hvala!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da, radi, samo treba uvek restart statusa na pc da počne radit. Može li se to kako izbeći?
ti status o kojima verovatno pricas mislim da imaju po 10 konekcija ....u principu jedan zauzimaju obicni useri a na jedan je zalego restrimer i zauzeo sve.....tu pomaze samo restart servera skriptom ili rucno da bi nekoga izbacio i upao ti......
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
3
ti status o kojima verovatno pricas mislim da imaju po 10 konekcija ....u principu jedan zauzimaju obicni useri a na jedan je zalego restrimer i zauzeo sve.....tu pomaze samo restart servera skriptom ili rucno da bi nekoga izbacio i upao ti......
Hvala Boki na odgovoru! Ne želim nikoga izbacivati pa nek je tako. Baš šteta jer su 'jaki' strimovi.
Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
30.08.2020
Poruka
78
Na koji nacin je najlakse doci do listi tj samostalno ih skenirati?

Koji program koristite?

Pokušao sam sa open bullet al ne ide mi od ruke.
 
Natrag
Top