U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
Sa Losmij skenerom relativno dobro skeniram neke portale, to što nadjem radi mi u SF Player, ali kad prebacim u .m3u lista ne radi. Inače, koristim Zgemma H7s, i pojavom X-Streamity plugina, mnogo je lepše gledati preko njega, nego preko stalkera. Takodje, ima i Jedi Maker Xtream plugin koji .m3u listu prebaci u bouquet listu.
Moje pitanje glasi: da li u servers.ini može drugačije da se konfiguriše server koji skeniram, kako bi mi odmah izbacivao .m3u liste i šta u tom slučaju treba da se odradi u dictionary.ini file? Ako ovo ne funkcioniše, onda pitanje, kako prebaciti da mi radi .m3u lista, mora da postoji neko rešenje.
Ako odgovor ne sme da se da javno, pišite slobodno na PM.
Hvala unpared!

o tome problemu je pisano vec nekoliko puta ovde.... liste ne mozes da gledas, zato sto su skoro svi serveri uveli tokene , upravo zato postoji sfvip player, stb emu i jos neki plejeri, takodje je vec opisano kako skenirati liste sa losmilj skenerom, (odma da ti kazem da je lakse naci mac nego dobru listu tj jednostavnije) samo se vrati malo unazad, lako ces naci... moja preporuka bolje trazi od nekoga listu sa vise konekcija koja nema token, i resio si problem.... a to ces ovde dobiti momci imaju liste i dele ih, naravno ne javno... obrati se nekome od njih.....
 
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
OK, hvala.
Ja inače imam aktivne MAC-ove za više portala, ako neko to može da prebaci u .m3u nek mi se javi da mu pošaljem.
Ako ne postoji način da se prebaci u .m3u, nek mi pošalju nekoliko .m3u listi sa različitih portala, kako bi ih napakovao u X-Stramity plugin.
Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
moze mac bez problema da se prebaci u m3u, ali nisi skontao o cemu sam pisao, takva lista ima token, i nece ti raditi.... posalji mi par makova na pp i dobices liste, pa ces videti o cemu ti pisem....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.495
Lista ima koje rade bez tokena samo treba znati koje su ... ko je pratio i isprobavao svasta nesta zna da ih ima .. ja sam sad na brzinu isprobao 4 servera od kojih liste rade u Vlc ... ne mislim na liste sa vise konekcija nego sa 1 konekcijom .. ima ih vise naravno

vlc1.pngvlc2.pngvlc3.png

Edit

nasao jos 3 a jedan od njih

vlc4.png

ima ih jos ...slao sam na Pm ljudima liste koje rade u Vlc sa exyu kanalima ........

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
ima, ali kad gazda liste gleda kod nas obicno bude mrak ili prekidaju (imam nekoliko takvih) malo rade pa malo ne rade... ali treba i prevrnuti prilicno servera da se nadju ....
 
Učlanjen(a)
27.02.2020
Poruka
5
Zdravo. Molim vas pomozite. Gdje mogu preuzeti ovaj generator? Molimo dajte vezu.
ashampoo_snap_2017-01-30_16h18m47s_002_-png.100170
 
Natrag
Top