U/P Skeneri i kako skenirati

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Здраво, нов сам на форуму и не говорим језик, па користим преводиоца. Ко је овај скенер? Гдје се може преузети / купити. Хвала.
Pozdrav i dobrodosao :).
To je Simple TV Player
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2013
Poruka
30
zdr
koji je default pass za xxxx kanale na borg.hopto.org
probao na vise macova......sa 0000,,,,1234,,,,00000 ali nece(((
nije do vlasnika,,,,,,,na vise macova probao
prosto hocu za stb.....na Sf player ..ne trazi pass....
 
Učlanjen(a)
10.03.2013
Poruka
30
Pozdrav sa kojim skenerom se moze skenirati ova komanda /portal.php?type=stb&action=get_profile&mac=

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Pozdrav sa kojim skenerom se moze skenirati ova komanda /portal.php?type=stb&action=get_profile&mac=

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
resad7 vrati se 20 stranica nazad i dobro pogledaj sta su napisali Darkon i Kljuki i naci ces odgovor na svoje pitanje.
Pozdrav i ugodno vece
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
Pozdrav sa kojim skenerom se moze skenirati ova komanda /portal.php?type=stb&action=get_profile&mac=

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

moze losmilj a moze i wget ili miki147 skener ... za losmilj ide posebno podesavanje config.ini a za mikija moras znati napraviti combo sa makovima..... ne znam da li te zadovoljava odgovor, ako ne pisi sta ti je problem..
 
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
Sa Losmij skenerom relativno dobro skeniram neke portale, to što nadjem radi mi u SF Player, ali kad prebacim u .m3u lista ne radi. Inače, koristim Zgemma H7s, i pojavom X-Streamity plugina, mnogo je lepše gledati preko njega, nego preko stalkera. Takodje, ima i Jedi Maker Xtream plugin koji .m3u listu prebaci u bouquet listu.
Moje pitanje glasi: da li u servers.ini može drugačije da se konfiguriše server koji skeniram, kako bi mi odmah izbacivao .m3u liste i šta u tom slučaju treba da se odradi u dictionary.ini file? Ako ovo ne funkcioniše, onda pitanje, kako prebaciti da mi radi .m3u lista, mora da postoji neko rešenje.
Ako odgovor ne sme da se da javno, pišite slobodno na PM.
Hvala unpared!
 
Natrag
Top