U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
Hvala brale, ali ne bih da zalazim u detalje što se tiče ove teme, zato sam i pitao, da izbegnem nepotrebno čitanje i pre svega sedenje, jer imam problem s kičmom, na injekcijama sam.
Ako postoji relativno jednostavno rešenje kako skenirati


napiši na PM, ako ne, hvala u svakom slučaju...
Vidi nešto buraz. Pojaviš se sa 9 postova, kažeš imaš neke alate i tražiš jednostavno rješenje da skeniraš server za koji se MAC nađe onako usput. Pri tome kažeš kako je čitanje nepotrebno. Žao mi je drug. Svi koji su nešto skontali na polju IPTV debelo su zagrijali stolicu i čitali. Žao mi je zbog tvoje kičme ali to ne ide tako. Ako hoćeš poslaću ti nekoliko MAC-ova za taj portal da možeš gledati...
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
51
Da li neko zna i ima volje da podeli komandu za MAC " stalker/c/ " "V2" zaštitu,
i komandu za "stalker_portal/c/"
NAPOMENA ne tražim skener !!!
Ako ima poznavalaca i može da podeli komandu na PM.
Pozdrav za sve članove !!!
 
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
Vidi nešto buraz. Pojaviš se sa 9 postova, kažeš imaš neke alate i tražiš jednostavno rješenje da skeniraš server za koji se MAC nađe onako usput. Pri tome kažeš kako je čitanje nepotrebno. Žao mi je drug. Svi koji su nešto skontali na polju IPTV debelo su zagrijali stolicu i čitali. Žao mi je zbog tvoje kičme ali to ne ide tako. Ako hoćeš poslaću ti nekoliko MAC-ova za taj portal da možeš gledati...
OK, za ponudu da mi daš MAC-ove zadržavam pravo da tražim ako zagusti. A ovo drugo ne znam šta da ti kažem: kičma je otišla upravo zbog prekomerne kombinacije, rada, sedenja, čitanja, pisanja...Nigde nisam rekao da me MRZI da čitam, nego brate bole leđa, na injekcijama sam i vrlo zabrintu. Između ostalog i zbog toga što više neću moći mnogo da sedim i čitam sve i svašta po net-u, izgleda da se to poglavlje lagano zatvara..
Živ i zdrav bio i izvuci(te) zakljulčke iz mog primera, da ne budu za deceniju/dve knjekcije...;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.558
Pozdrav bratijo...:)
Pre mesec dana moj drug mi uvalio njegov laptop na kome ima Zaman NEW i IPTV Hax0r alat za skeniranje i pribavljanje iptv listi. On i njegov sin su mahom na putu širom Evrope, vozači su, i ideja je da ja ovde skeniram i šaljem im s vremena na vreme aktivne liste i MAC-ove kako bi imali šta da gledaju, i oni a i ja. To i radim i ima šta da se nađe, al za neke dobre portale ne mogu nikako da nađem aktivne MAC adrese. Konkretno , ništa ne nalazim za
Kod:
http://mypanel.tv:8080/c/
Po nekim grupama i forumima vidim povremeno izbacuju aktivne MAC adrese, što znači da je moguće skeniranje ovog portala, samo kako?
Ima li neko par saveta šta i kako da uradim da sa gore navedenim alatom nađem aktivne MAC adrese, ili eventualno .m3u liste.
Naravno, svaki dobar savet kako koristi ovaj alat za pribavljanje aktivnih MAC adresa za bilo koji url je dobro došao.
Nisam alav na sve ovo i bitno nam je da imamo šta da gledamo, a još bitnije da ''lovim'' liste koje traju malo duže od par dana/nedelja.
Hvala unapred!
Moj savjet

Pomoci nekom je ljep gest ako u tom ili bilo kom drugom pogledu ne dovodis svoje zdravstveno stanje do pogorsanja...

U ovom tvom postu pises

ideja je da ja ovde skeniram i šaljem im s vremena na vreme aktivne liste i MAC-ove kako bi imali šta da gledaju,, i oni a i ja.

Ujedno pises

Po nekim grupama i forumima vidim povremeno izbacuju aktivne MAC adrese, što znači da je moguće skeniranje ovog portala, samo kako?

Da se nadovezem i na ovajtvoj Post

OK, za ponudu da mi daš MAC-ove zadržavam pravo da tražim ako zagusti. A ovo drugo ne znam šta da ti kažem: kičma je otišla upravo zbog prekomerne kombinacije, rada, sedenja, čitanja, pisanja...Nigde nisam rekao da me MRZI da čitam, nego brate bole leđa, na injekcijama sam i vrlo zabrintu. Između ostalog i zbog toga što više neću moći mnogo da sedim i čitam sve i svašta po net-u, izgleda da se to poglavlje lagano zatvara..
Živ i zdrav bio i izvuci(te) zakljulčke iz mog primera, da ne budu za deceniju/dve knjekcije...;)
1. Tvoj prijatelj ako mu je tvoje zdravstveno stanje poznato nebi trebao da te zamara ovom tematikom...

2.Kreces se po forumima citas sta i kako.... ok moze se za svoje potrebe odvojit malo vremena naravno...

3. Izdvoji za SEBE toliko vremena koliko ti zdravlje dozvoljava

4. Tvom prijatelju saopsti da ti zdravstveno stanje ne dozvoljava da za njega citas po forumima.... sjedis satima za comp itd... ujedno skeniras i slicno... ako ima razuma shvatit ce ... barem bi ja u ovakvom slucaju kao sto je tvoj imao razumijevanju da je moj prijatelj u pitanju ...

5.Zar je njemu tj. tebi toliko bitan mypanel.tv server? Ima drugih boljih more.....

Nije zlonamjerno ... ujedno vjerujem da ce vecina ljudi ovdje ukljucujuci i mene pomoci tebi koliko je moguce ... ja sad mogu upalit comp i poslat ti server-e i mac da ces sam sebi reci mypanel.tv je maciji kasalj... naravno i mnogi drugi ovdje sa foruma mogu da ti posalju svasta nesta ...

Jos jednom da naglasim na prvom mjestu si ti sam sebi najbitniji i tvoje zdravlje tj. Ti i tvoja porodica na prvom mjestu ... nakon tog sve ostalo kako se moze i koliko se moze...

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.558
Ovdje kazu

Bandscheibenvorfall

Bei Injektionen an der Wirbelsäule spielt die interventionelle Radiologie -also die gezielte medizinische Behandlung unter sicherer und unmittelbarer Bildkontrolle (quasi unter Live Bedingungen)- eine große Rolle. Da sich hier das sehr empfindliche Rückenmark bzw. die Nervenwurzeln befinden, bieten CT-gesteuerte Injektionen ein hohes Maß an Sicherheit. So können Nervenwurzeln (bei der Periradikulären Therapie (PRT)), Facettengelenke (bei der Facetteninfiltrationstherapie (FIT)) und der Wirbelkanalraum (bei der epiduralen Infiltration) ganz gezielt mit einer Punktionsnadel angesteuert werden.

20200226_132240.jpg


Sad mogu uslikat dijagnozu

LWS-Lendenwirbelsäule-donji dio kicme
HWS -Halswirbelsäule-gornji dio kicme

Znaci sve moguce probano do PRT inekcija i sta? Nista nije pomoglo.... sve mi je to i vise nego poznato

@balkanac

Pozdrav ziv i zdrav bio
 
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
Brate Sota....
zna moj drug da je meni satelitska TV hobi godinama, pa je to razlog što sam u ovoj priči. Spojeni sudovi.
Drugo, potpuno si u pravu da treba da povedem računa o svom zdravlju, tj. trebalo je, ovo su sad posledice što nisam.
Treće, lako je to reći, a teško učiniti. Zavisnost je to. Nije da me ne zanima ova priča oko sekniranja, i sve to, voleo bih da znam mnogo više o tome, međutim to bi značilo dodatno sedenje, čitanje, itd, itd., a ja bih upravo to da izbegnem, i zato onakvo moje pitanje-molba.
Živ i zdrav bio, i učite se na mojim greškama...
Pozz.
 
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
Braćo mila, odosmo mi offtopic načisto.....:gl_sigh:
Molim administratora da promeni naziv teme, adekvatno našim problemima, ha, ha...:roll:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Da li neko zna i ima volje da podeli komandu za MAC " stalker/c/ " "V2" zaštitu,
i komandu za "stalker_portal/c/"
NAPOMENA ne tražim skener !!!
Ako ima poznavalaca i može da podeli komandu na PM.
Pozdrav za sve članove !!!
Cile, nije problem u komandi nego u odgovoru sa servera koji koristis za hit, on je malo drugaciji.
 
Učlanjen(a)
20.04.2010
Poruka
34
Pomoc drugari.
Uspem da izvadim listu sa servera,ali ubrzo prestane da radi.
U cemu je caka,ko zna neka pise moze i na pp.
Pozdrav.
 
Natrag
Top