U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Ovako...., ovim sustavom mozes naci samo mac adrese na starim V1 verzijama xc portala, na novima to ne pali. Kako rekoh, nemojte traziti validne nego nevazece mac adrese. To se postigne tako da u match_word stavite "id":null i skener ce uredno u working.txt sloziti nevalidne mac adrese. Nakon toga sa search and replace izbacite visak tako da u working.txt ostanu samo mac adrese. Nakon toga mozete u Notepad++ "kresnuti" plugin Compare i usporediti ovaj fajl sa dictionary.ini kojim ste radili pretragu. Mac adrese koje se pojave kao razlika su validne. ;) :)
Eto pa se zabavljajte. :)
@kljuki29 ti si zaista pozitivna inspiracija :) Nesamo da nam pomazes kad je u pitanju TV nego dobijamo i besplatan kurs u koristenju Notepad ++.
Ovaj svijet bi bio mnogo bolji da su svi ljudi kao ti.
Pozdrav i ugodno vece
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Momci, samo mali info, nakon ove objave dobio sam copor pp sa ovim ili onim pitanjem vezanim uz skeniranje i sl.
E sad, kako ja ovo pratim na mobu, racunalu i laptopu moze se desiti da nekom nisam odgovorio, nije da se pravim "grbav" nego nisam vidio pp, ne zamjerite.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Momci, samo mali info, nakon ove objave dobio sam copor pp sa ovim ili onim pitanjem vezanim uz skeniranje i sl.
E sad, kako ja ovo pratim na mobu, racunalu i laptopu moze se desiti da nekom nisam odgovorio, nije da se pravim "grbav" nego nisam vidio pp, ne zamjerite.
sta mislis kako je meni........ :roll: :roll: svaku stvar sam ponovio za ove 10 godine bar po 500 puta.......:beee:a iz pristojnosti gotovo svakom odgovorim na poruku ....
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Al smo se usutkali :)
Valjda vadimo linkove i liste bolje nego stara garda, haha
Ja sam jos uvijek na pocetku, znaci igram se i cupam na osnovi kombo liste, al more se nac brdo toga. Nije da traju, al za igrat se, meni dovoljno.
Lista imam od bokija do penzije, ako stignem do nje uopste.
Sinoc naletio na listu sa 10 konekcija, kad nisam na dupe pao od srece. Dobro da sam sedijo.
Zelja mi je naletit na kakvu listu sa sto vise konekcija, samo da mogu si stavit u memoriju za uspesnost. Al dobra i ova sa 10, iako polako istice.
Usavrsavam rad na skenerima, meni najbolje lezi Salezli-jeva. Najlaksa za promenit postavke. Al nisam jos odustao od drugih, ne...
Eto, izjado sam se. Pa ako tko zeli imat liste od po mesec dva trajanja, najvise meksiko, francuska i slicno, slobodno pisite. Pa pokusajte nac i vi koju listu sa tih adresa :O)
 
Učlanjen(a)
29.12.2016
Poruka
15
zasto ovo ne radi aizbaci ga u working losmij
 

Prilozi

  • 20200125_205331[1].jpg
    20200125_205331[1].jpg
    35,4 KB · Pregleda: 328
Natrag
Top