U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Ja sam trazio i dobio deo config-a za open bullet na drugom forumu, a onda dobio losmijev novi skener sa kojim skeniram portale (ne sve, novije V2 nemoze) ali onda podelim visak mac adresa preko poruka na one clanove koje zele (na kajganu).
Sada sam odustao od trazenja config-a za mac za open bullet, jer kad mi treba jedna mac za poznatije portale (extream v2) najcesce vrlo brzo i dobiem od druge preko poruke. Dok za starije imam losmijev novi skener.
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Tzv stalker komande, do skoro se moglo dosta toga upecati snjima ali sada tesko.
U modi su skeneri ali sa tim komandama ako upali koja onda imas kompletan server sa svim macovima i userima.Ili ako imas na umu da pravis kakvu skriptu mozda se mozes poslutiti sa nekom od njih.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Ja se neću dat navuć na to čudo jer sam u godinama a i šta će mi 100 lista, a uvijek će se naći dobra duša da podari jednu
Šta 100 lista par hiljada i onda Te mrzi da proveriš svaku koju šalješ, stižu reklamacije, ko da su kupili maltene moraš garantovati, . Na listi piše radi godinu dana, sutra crkla(da ne pišem razloge, svi ih znaju) sutra u pošti red ko da se deli penzija. I još nešto, nećeš ti dobiti u Srbiji ksportal, mora VPN i sve više za sve više listi, jedni su ostali na V1 ,drugi koriste V2 (token+playtoken) treci se vratili u device, *ebo te ,Konfjužn vil bi maj epitaf. Obišao sam neki dan sobu u kojoj su makovi, pa to je pola crklo
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Boki idu praznici a nemas mnogo ucenika tvoih ............

evo ja sam prvi pa ima nas par dobrih malo starijih momaka i cekamo svi tebe
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Evo napokon i ja stigoh do poslednje stranice ove teme,bez da sam ijednom postavio nekakav zahtjev ili pitanje.
Malo me zainteresovalo ovo trazenje Mac adresa od servera i Google me vratio na ovaj forum na kojem nisam bio odavno.A davno ranije sam bio,cini mi se moderator ovdje,ili nesto drugo.Ne sjecam se vise,jer sam radio na vise foruma istovremeno.
Sa Bokijem sam prijatelj odavno,i stvarno kad sam trazio neku pomoc od njega...uvjek sam dobio.Ni sam ne znam gdje nadje toliko vremena za mene kad ima zahtjeva i pitanja mali miliion u svojem inbox-u.
On je jednostavno fenomen....i zato mu ovim putem zelim zahvaliti na svemu.
Ja sam se povukao iz svega a vidim da je on jos aktivan u svim temama.
Dobro, da skratim pricu.....
Citam ovo sve u ovoj temi (223 stranice,poneke sam citao 5X) i dosao sam do zakljucka da sam postao ludji nego prije :assassin:.Sve mi se pobrkalo u glavi i na kompu.Znao sam otvarati u browseru po 30 tabova,u exploreru 30 otvorenih,po 5 razlicitih skenera....itd. I nista nisam napravio do kraja.Samo sam izgubio 2 sedmice po nekoliko sati svojeg vremena.
Ja nisam iz ovog podrucja (Iptv) pa ne cudi sto nisam nista skuzio,ovo je za mene spansko selo.
Jedino sto sam primjetio zasto nisam nista skonto,je jedna sitnica.A za tu sitnicu su,necu napisati "odgovorni" ili "krivi"...zato sto nisu jer je ovo ogroman forum i treba stici na sve strane i udovoljiti svima,vec cu napisati da nisu znali da ce se ova tema toliko prosiriti,pa su pisali,odgovarali nama laicima i zato smo danas na 223 stranici a bice ih jos u to sam siguran.
Ovo nije nikakav prigovor,jer nikad ne bih Bokiju nista prigovorio,a ni ostalim vrijednim moderatorima i super moderatorima.Ovo zelim da se shvati kao sugestija njima.
Naime,ono sto zelim da vam sugerisem je da trebalo ovu temu "rasclaniti" ili kako se drugacije zove... Odnosno trebalo je otvoriti temu samo za Losmijeve skenere,posebno temu za mikijeve,posebnu temu za D3nisove itd...
Kod mene se problem javio sto sam krenuo sa Losmijevim,jer svi sugerisu na njega.I tako sam citao i citao o njemu,kad odjednom neko se hvali da je uspio sa D3nisovim ili mikijevim,pa salezli.I ja se bacim odmah na drugi i tako redom.I sta sam naucio kad mi toliko skenera skenira u glavi...skoro pa nista.Zato sam napisao da sam poludio.
Napisah roman ovdje :beee: , a mozda nisam trebao.
Bilo kako bilo,molio bih vas da se ne ljutite na mene,a posebno Boki,jer nisam nista lose mislio,zna on da ja nisam takav.
Uzdravlje svima i sretno
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Evo napokon i ja stigoh do poslednje stranice ove teme,bez da sam ijednom postavio nekakav zahtjev ili pitanje.
Malo me zainteresovalo ovo trazenje Mac adresa od servera i Google me vratio na ovaj forum na kojem nisam bio odavno.A davno ranije sam bio,cini mi se moderator ovdje,ili nesto drugo.Ne sjecam se vise,jer sam radio na vise foruma istovremeno.
Sa Bokijem sam prijatelj odavno,i stvarno kad sam trazio neku pomoc od njega...uvjek sam dobio.Ni sam ne znam gdje nadje toliko vremena za mene kad ima zahtjeva i pitanja mali miliion u svojem inbox-u.
On je jednostavno fenomen....i zato mu ovim putem zelim zahvaliti na svemu.
Ja sam se povukao iz svega a vidim da je on jos aktivan u svim temama.
Dobro, da skratim pricu.....
Citam ovo sve u ovoj temi (223 stranice,poneke sam citao 5X) i dosao sam do zakljucka da sam postao ludji nego prije :assassin:.Sve mi se pobrkalo u glavi i na kompu.Znao sam otvarati u browseru po 30 tabova,u exploreru 30 otvorenih,po 5 razlicitih skenera....itd. I nista nisam napravio do kraja.Samo sam izgubio 2 sedmice po nekoliko sati svojeg vremena.
Ja nisam iz ovog podrucja (Iptv) pa ne cudi sto nisam nista skuzio,ovo je za mene spansko selo.
Jedino sto sam primjetio zasto nisam nista skonto,je jedna sitnica.A za tu sitnicu su,necu napisati "odgovorni" ili "krivi"...zato sto nisu jer je ovo ogroman forum i treba stici na sve strane i udovoljiti svima,vec cu napisati da nisu znali da ce se ova tema toliko prosiriti,pa su pisali,odgovarali nama laicima i zato smo danas na 223 stranici a bice ih jos u to sam siguran.
Ovo nije nikakav prigovor,jer nikad ne bih Bokiju nista prigovorio,a ni ostalim vrijednim moderatorima i super moderatorima.Ovo zelim da se shvati kao sugestija njima.
Naime,ono sto zelim da vam sugerisem je da trebalo ovu temu "rasclaniti" ili kako se drugacije zove... Odnosno trebalo je otvoriti temu samo za Losmijeve skenere,posebno temu za mikijeve,posebnu temu za D3nisove itd...
Kod mene se problem javio sto sam krenuo sa Losmijevim,jer svi sugerisu na njega.I tako sam citao i citao o njemu,kad odjednom neko se hvali da je uspio sa D3nisovim ili mikijevim,pa salezli.I ja se bacim odmah na drugi i tako redom.I sta sam naucio kad mi toliko skenera skenira u glavi...skoro pa nista.Zato sam napisao da sam poludio.
Napisah roman ovdje :beee: , a mozda nisam trebao.
Bilo kako bilo,molio bih vas da se ne ljutite na mene,a posebno Boki,jer nisam nista lose mislio,zna on da ja nisam takav.
Uzdravlje svima i sretno
Drug, mislim da nema potrebe da se tema rasclanjuje na pojedine skenere, sve je to u osnovi isto. Ono sto je po meni problem u cijeloj prici je to sto se ljudi kunu da im je ovo hobi i zajebancija, dakle mogu odvojiti vrijeme za to vikendom ili kad su vec slobodni. Medjutim, na prvi znak problema (sto je vjeruj mi slucaj u 99,9% situacija) slijedi salva pp-a sa pitanjima kako ovo, kako ono. Dakle, ovi decki potrose svoje slobodno vrijeme na pisanje tih blesavih skripti, onda moraju objasnjavati zasto nije dobro da ih se siri, nakon toga nekom to najzad daju jer vise ne zele slusati svakodnevne jadikovke i onda ovaj to ne zna koristiti.:crazy_pit:
Jbg, bilo bi stvarno u redu da svako od nas spozna svoje osobne granice, nije sramota nesto ne znati, sramota je to ne priznati. Osobito iz razloga sto postoji tema u kojoj ovi gorepomenuti salju listu na zahtijev i to sa ovih fensi servera, ne neke "boranije".
 
Natrag
Top