U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Hvala ti sto si odgovorio........to je nesto sto sam bar trideset puta ponovio u ovoj temi i nemam vise volje da ponavljam isto......losmijev alat napravljen pre par godina radi brutal force metodom i moze sluziti za sve i svasta,salje upite ka serveru kakve pozelite i gotovo nema toga sta se njime nemoze naci.......potrebno je malo samo prisrediti ga...
Ako mislis na skener iz prvog posta nece moci, jer u tim skeneru koliko sam primetio nema dodavanja proxy adresa a to je kljucno danas, jer bez proxy svaki danasnji server ce te odbiti u 3 pokusaja combo user pass. I onda naravno sa te ip koje skeniras bices ban i nema rezultata.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Ako mislis na skener iz prvog posta nece moci, jer u tim skeneru koliko sam primetio nema dodavanja proxy adresa a to je kljucno danas, jer bez proxy svaki danasnji server ce te odbiti u 3 pokusaja combo user pass. I onda naravno sa te ip koje skeniras bices ban i nema rezultata.
Naravno da moze proxy. U config.ini fajl je to omoguceno. Treba kreirati proxies.ini fajl i u njemu akivne proxy adrese.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Da video sam i dam mu nove ispravne proxy i on sa njima ne nadje ništa. Testirao na listi koju znam i koja ima user i pass validan. Kada sam potom isto to skenirao bez proxi našao je ali mi jehostove koje je nasao promenio u isto ime a to ne bi trebao da radi.

Skenirao sam sa salezli potom i ona isto bez proxi radi sa proxi ne nalazi.

Ako imaš neku kombinovanu combo listu za one liste sa kombinacijom slova i brojeva prosledi mi je ako možeš na pp ili mail ove sa user pass jednostavnim nalazi. I proxi tazu koja ti radi cidto da testiram to sa proxi zaštp ne radi a trebalo bi. Hvala unapred vaš commando
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
losmijev alat sam podesio i radi sada upisuje tacno.

Znam da treba za pojedini host kreirati posebnu combo, i da ne može svaka pasovati za sve.
Ali ovo sa proxy me buni zašto ne radi a bez proxi nalazi.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
o cemu pricate...
ispravni proxy vidi se da su zeleni poneki crven ali nije valjda moranje svaki da bude zeleni.

proxy.png

Edit radi...
samo je sporije sa proxy nisam bio povukao osvezivac ispravnih i klizac.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Hvala ti na odgovoru da li mi mozes poslat na p...p ovu proksi listu da probam i sta nalazi ovaj program upises mak i trazi ti proksi kad nadze proksi sta se dalje radi....
 
Natrag
Top