U/P Skeneri i kako skenirati

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
slabo pratim ovu temu ,izaslo mi malo iz volje ta iptv ali zar stvarno mislite da ce neko postaviti stalker skener ili mac skener,ili kako se vade strimovi iz eona ..javno ili na pp .....ne zelim da vam ubijam volju ali jako tesko ce sve to ici,bar je to moje misljenje.....ja sam medju prvima ispostavljao skenere sto smo mi pravili ovde pa sam u vise navrata kritikovan zbog toga a pogotovu od ljudi koji nemaju nikakvog udela u tome a jos manje ih pravili...uostalom azbuka se uci od prvog slova a ne ide se odmah na zadnje a da se predhodna slova neznaju....tako je i D3n1s izvredjan da se ne bavi covek vise sa iptv a masu korisnih stvari je vama napravio,jer nama iz stafa to nije ni trebalo,imali mi to mnogo ranije.......


ove panel hackere mislim da imas na forumu vec a ova treca je fake slika o kojoj davno raspravljali i u pitanju je bio Denisov skener preradjen kada je dao kodove.......
izvoli eplaylist denisov...........
 

Prilozi

  • ePlaylist-user agent.zip
    95,8 KB · Pregleda: 251
Učlanjen(a)
04.05.2019
Poruka
3
Pozdrav svima. Danas sam se registrovao, ali sam poceo da vas pratim prije par dana. Citam ovu temu i trenutno sam na strani 75. Skinuo sam vase skenere (D3n1s i salezli) kao i svaki drugi pocetnik, i koristim neku combo listu koju sam nasao negdje na internetu (ni sam ne znam gdje). Za sad su rezultati u okvirima ocekivanih (srednja zalost), ali je to nebitno.
Imam listu koju placam, i na njoj imam sve potrebne kanale, a ovo mi je samo interesantno da vidim sta moze da se pronadje.
Mozda jednog dana pronadjem i neke japanske kanale, sto mi je i najveca zelja u vezi ovog.
 
Učlanjen(a)
04.05.2019
Poruka
3
Imam "iskustvo" od samo par dana ali, koliko mi se cini, process pravljenja liste moze biti veoma jednostavan. Ne treba ti nista osim Notepad-a.
Krenes polako:
1:1
12:12
123:123
1234:1234
Adam:Adam
Jovan:Jovan
Haris:Haris
Ivica:Ivica
...
U principu, pises sta hoces
Prvo polje je username, a nakod dvotacke je password.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
Za IPTV Player by Salezly ti netreba duplo to ivica:ivica,da se ne mučiš bez veze nego ti treba samo ime ivica
 
Natrag
Top