U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
274
sfjz2o.jpg
razbija koliko je dobar...bar za sada radi super...pozdrav svima
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Neznam zasto koristiti proksi+Vpn.Jedno se koristi il proksi il vpn nemozes zajedno oboje.Recimo u Sentry skeniras sa proksi u Sentry,i ako uklucis i vpn,brojke ce prestati da se okrecu.Isklucis vpn sve radi ok.
Htedoh reći da sam isprobao sve kombinacije i sa VPN i proksi posebno, pa na kraju i zajedno... ;)

Probaj povecati global timeout na 2 ili 3 sekunde, moras uracunati vrijeme koje proxy-u treba da ti vrati upit. Ovako samo pretrcis preko upita i normalno nula bodova.
Nije pomoglo. Išao sam do 5 sek. G.T. na lošmij novi...

Ima li neko neki server i user/pass kombinaciju koju je iskopao, samo da testiram. Znači, mogu kanali da ne rade ili da preskaču. Bitno mi je samo da je izvukao listu pa da vidim da li će kod mene da izvuče....


EDIT: Global Timeout na 5k i opet.. jedva fercera....

Hvala svima koji su pomogli... :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
neznam sta skeniras.......ja upalio skener evo sada kada reko ti ...na 1 posto je i vec naso.....

Pogledajte prilog 101656

ja mogu ti poslati 100,200 lista ali ti to nije resenje......trebas nauciti da nalazis sam........

nista poslacu ti sta da skeniras.......

inace koristim ponajvise losmij skener ali salezli je najpregledniji da se vidi da se upecalo ponesto i moze slikati.........
@boki71
da li bih i ja mogao da dobijem neke manje poznate servere za skeniranje, unaprijed hvala
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
misa001kod mene ista stvar,blokiran na sve strane.dosadili smo im skeniranjem,možda bi se mogla napraviti neka batch scripta za promjenu IP adrese,to bi mogao boki riješiti
 
Natrag
Top