U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
24.08.2020
Poruka
8
Pozz. Dosta dobra vam je lista na sf stbemu ,iskreno ne gledam samo probao ,pa samo da pitam je li ono vas server ili ne, pošto vidim da nije ubacen vaš EPG.,.

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Učlanjen(a)
02.05.2012
Poruka
35
Svima na ovom forumu nek bude zdrava i sretna nova godina 2021!
Godinama sam na ovom forumu ali ne pišem baš puno jer i nemam toliko znanja kao vi,tako da samo pročitam šta se dešava.
sad kad sam u penziji imam malo više vremena pa bi vas molio ako bi mogao dobiti koji mac scanner,koji bi koristio samo za sebe ili openbullet configurator?
Hvala več unaprijed i sretno!
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Posto si sada penzioner kreni ovde od prve stranice i sve dobro nauci ovde na s...forumu imas sve sto ti treba
 
Učlanjen(a)
25.11.2020
Poruka
13
Kako sam skontao to se ne radi u OpenBulletu, vec u drugom alatu, ako moze pomoc gdje ima taj alat da pokusam i ja da napravim sebi skener!?
 
Učlanjen(a)
02.05.2012
Poruka
35
Posto si sada penzioner kreni ovde od prve stranice i sve dobro nauci ovde na s...forumu imas sve sto ti treba
Čitam ja sve od početka ali vidim da ima puno načina za skeniranje.Sve to je za mene sasvim novo i izgleda da neču nikad to prokužiti.
Za sada pokušavam da razumijem kako skenirati sa openbulletom ali mi opet treba neki univerzal konfig za makove,pa i to nemam,tako da ako ima neka dobra duša,da mi pošalje koji uni mac config pa da probam ako nađem nešto. :)
 
Natrag
Top