U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Na jednom forumu izdeliše neki skener .....ja zakasnih nedobih pa ako neko ima nek pošalje na pp.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Na jednom forumu izdeliše neki skener .....ja zakasnih nedobih pa ako neko ima nek pošalje na pp.....

dobio info da dele nas skener star godinu ipo dana i posle njega bilo 4-5 verzija ,jer svoji i nemaju......i koji skenira samo /c a ako izadje javno ugasicemo ga kao sto smo ugasili losmijev......

najlakse je hvaliti se tudjim radom i znanjem......

zao mi je sto nemoze niko doci do ovog skenera koji skeniragotovo sve panele,..../c......stalker_portal/c,ministre.i mnogo toga......

i ako dodje bilo ko do njega bice mu beskorisan jer ga nemoze startovati.....

55.png

mnogi su ljubomorni na SF i gledaju samo da napakoste jer SF je iptv institucija i ima svoje logo,svoj epg,svoje skenere ,masu svojih iptv programa,svoj stb,svoj iptv panel,svoj stalker portal,svoje iptv i radio plejere....i ko zna sta jos.......a sve to zahvaljujuci strucnjacima iz vip dela ......i pored svega toga dosta toga delimo sakom i kapom ali i ne sve jer uvek idemo korak napred......vec imamo nesto novo,najnovije ali otom potom ......

P.S.dali su se dobro u skeniranje,ti koji dobili..... :beee: mi smo to skeniranje davno prevazisli ,neka radi neko malo i za nas a ne samo mi za druge.... :mig:

Ashampoo_Snap_2020.12.23_00h46m18s_004_.png

sto rece kolega iz vipa ,,sve se hoce kad se moze,, :beee:

30.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
dobio info da dele nas skener star godinu ipo dana i posle njega bilo 4-5 verzija ,jer svoji i nemaju......i koji skenira samo /c a ako izadje javno ugasicemo ga kao sto smo ugasili losmijev......

najlakse je hvaliti se tudjim radom i znanjem......

zao mi je sto nemoze niko doci do ovog skenera koji skeniragotovo sve panele,..../c......stalker_portal/c,ministre.i mnogo toga......

i ako dodje bilo ko do njega bice mu beskorisan jer ga nemoze startovati.....

Pogledajte prilog 135555

mnogi su ljubomorni na SF i gledaju samo da napakoste jer SF je iptv institucija i ima svoje logo,svoj epg,svoje skenere ,masu svojih iptv programa,svoj stb,svoj iptv panel,svoj stalker portal,svoje iptv i radio plejere....i ko zna sta jos.......a sve to zahvaljujuci strucnjacima iz vip dela ......i pored svega toga dosta toga delimo sakom i kapom ali i ne sve jer uvek idemo korak napred......vec imamo nesto novo,najnovije ali otom potom ......

P.S.dali su se dobro u skeniranje,ti koji dobili..... :beee: mi smo to skeniranje davno prevazisli ,neka radi neko malo i za nas a ne samo mi za druge.... :mig:

Pogledajte prilog 135556

sto rece kolega iz vipa ,,sve se hoce kad se moze,, :beee:

Pogledajte prilog 135567
Nisam znao da SF ima svoj Stalker portal. Jel to nešto za VIP deo ili se javno koristi, proba, plaća, gleda?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
Nisam znao da SF ima svoj Stalker portal. Jel to nešto za VIP deo ili se javno koristi, proba, plaća, gleda?
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Pa ovo je neverovatno! Ovako nešto, podeljeno javno?! Ima čak i moj najomiljeniji Sky MotoGP IT, Eurosport su FHD.

Nisam mogao da proverim ostale kanale pre nego se zahvalim! Ovako nešto mnogi provajderi nemaju u smislu i lista kanala, grupa, ikonica, i EPG je sjajan! Ovo je, nemam reči momci, svaka čast svakome i hvala svakome ko je kreirao ovo i sad održava ovo! Ovakva IPTV zajednica ne postoji nigde!
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
dobio info da dele nas skener star godinu ipo dana i posle njega bilo 4-5 verzija ,jer svoji i nemaju......i koji skenira samo /c a ako izadje javno ugasicemo ga kao sto smo ugasili losmijev......

najlakse je hvaliti se tudjim radom i znanjem......

zao mi je sto nemoze niko doci do ovog skenera koji skeniragotovo sve panele,..../c......stalker_portal/c,ministre.i mnogo toga......

i ako dodje bilo ko do njega bice mu beskorisan jer ga nemoze startovati.....

Pogledajte prilog 135555

mnogi su ljubomorni na SF i gledaju samo da napakoste jer SF je iptv institucija i ima svoje logo,svoj epg,svoje skenere ,masu svojih iptv programa,svoj stb,svoj iptv panel,svoj stalker portal,svoje iptv i radio plejere....i ko zna sta jos.......a sve to zahvaljujuci strucnjacima iz vip dela ......i pored svega toga dosta toga delimo sakom i kapom ali i ne sve jer uvek idemo korak napred......vec imamo nesto novo,najnovije ali otom potom ......

P.S.dali su se dobro u skeniranje,ti koji dobili..... :beee: mi smo to skeniranje davno prevazisli ,neka radi neko malo i za nas a ne samo mi za druge.... :mig:

Pogledajte prilog 135556

sto rece kolega iz vipa ,,sve se hoce kad se moze,, :beee:

Pogledajte prilog 135567


Kakav je ovo config maker druze ? Jel bas odradjen i za neke poznate servere koje treba pojedinacno ispisat?
A to sto je procurio taj stari , nek skeniraju raja sta ima veze..
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nisam znao da SF ima svoj Stalker portal. Jel to nešto za VIP deo ili se javno koristi, proba, plaća, gleda?
kod nas se nista ne placa bilo je za vip pa smo dali stb u kome je taj stalker,u kojoj je stavljeno 200 konekcija na listi.....niti se ikada ista placalo na sF....mi ili damo ili cuvamo neko vreme za sebe pa onda opet damo..mada imalo je slucaja da je iscurelo iz vipa pa neka sitna dusa to prodaje posle,sto je slucaj bio sa D3n1s skenerom pa i salezlijevom starom verzijom skenera sada........

ljudi vredno rade u vipu ,strucni su i skidam im kapu....samo je veceras napravljeno 4-5 verzija programa jednog a vezano za stalkere
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top