U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
to sto vidis to ti veze blage sa mozgom nema to je odradio u fotosop sto je imalo kombinacija sam ja probao sve od salezlija cak sam ubacivo mak ispravne da ih prepozna ali nece to su drugari stari alati koi vise nista ne vrede ima ovaj probao sam ga i nasao mi je dve m3u liste al kad ti dzavo neda zaboravim kako sam to odradio stim sto sam i sa njim odradio sve kombinacjie program je open bulet ali cisto sumnja osim boija i negovih drugara da iko zna sa njim da radi

servis list setings i to sam sve odradio nasao na netu neki turski forum ali bez uspeha
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
E sad jbg, posto ovdje pitamo svasta idem i ja postaviti jedno glupo pitanje, vjerovatno je vise za VIP sekciju ali tamo nisam clan pa.... :)
Naime, radim "generalku" STORM skripte pa me interesira postoji li mogucnost da se stage napravi "staticnim", tj. ako promasim sto je normalno u 99,9 % slucajeva da se skripta ne mora vratiti na njega nego na stage ispod. Ako je to neka vthunska tajna molim eventualni odgovor na PP, mada mi je jasno da mi vrlo vjerovatno niko nece odgovoriti.:)
U svakom slucaju, unapred zahvalan na eventualnom odgovoru i pokazanom interesu za moj problem.
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
to sto vidis to ti veze blage sa mozgom nema to je odradio u fotosop sto je imalo kombinacija sam ja probao sve od salezlija cak sam ubacivo mak ispravne da ih prepozna ali nece to su drugari stari alati koi vise nista ne vrede ima ovaj probao sam ga i nasao mi je dve m3u liste al kad ti dzavo neda zaboravim kako sam to odradio stim sto sam i sa njim odradio sve kombinacjie program je open bulet ali cisto sumnja osim boija i negovih drugara da iko zna sa njim da radi

servis list setings i to sam sve odradio nasao na netu neki turski forum ali bez uspeha
nije to fotosop vec scaner radi provjereno
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nisam testirao taj salezli stari skener niti losmijev stari na mac predragu ,ali potpisujem da rade i to sa komandom za pretragu koju je darkon postavio javno pre par meseci a da ne pricam za neke druge komande......
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Dokaz da losmij skener radi besprekorno.
Samo za one koji po ostalim forumima kazu da su stari skeneri - citiram "obicna starinska govna" :beee:.
500.png

Komanda u config.ini ostaje ista
match_word(trigger)=http

Samo je promenjena komanda u servers.ini.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Dokaz da losmij skener radi besprekorno.
Samo za one koji po ostalim forumima kazu da su stari skeneri - citiram "obicna starinska govna" :beee:.
Pogledajte prilog 117626

Komanda u config.ini ostaje ista
match_word(trigger)=http

Samo je promenjena komanda u servers.ini.
Potvrdjujem da radi ali ne da mi se slikati. Moze se jos radi boljeg omjera hit i false promjeniti match_word na 00:1a:79 ili jos bolje na "status":0, eto cisto kao mali doprinos temi.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Jel ima neko config file za openbullet , sad naleteh na ovaj program na jednom forumu , pa reko da probam...al nemam config folder prazan
 
Natrag
Top