U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Pozdrav svima novi clan sam od skora i zahvaljujuci prvim stranicama ove teme vec sam pronasao licno sam naravno uz vasu pomoc liste i jel znate kako se covek oseca kad prvi put pronadje sam liste,to je nesto neopisivo.E sad imam vase combo liste ali to su sve imena a ja bih hteo da stavljam i brojeve nasao sam ovo jedan citat od Bokija71:

Ovo u notepad da kreira dictionary.ini
Kod:
@Echo off
FOR /L %%G IN (1, 1, 999) DO (
echo.0%%G>>dictionary.ini
echo Number: %%G
)
pause Ja posteno da vam kazem nemam pojma o notepadu skinuo sam ga probao sam nesto ali mi ne ide pa bih vas zamolio za malu pomoc sta sada treba dalje da se uradi u notepadu da bi kreirao dictionary.ini hvala puno i pozdrav svima
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Time pravis samo kombo sa brojevima,tu nemas imena.
Npr:
1
2
3
pa do
999
Nadji ili napravi sam kombo sa imenima npr:
haso
Huso
dragan
zare
...
pa im onda dodaj brojeve koje ti hoces npr:
haso1
huso2
pero123
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Pozdrav svima novi clan sam od skora i zahvaljujuci prvim stranicama ove teme vec sam pronasao licno sam naravno uz vasu pomoc liste i jel znate kako se covek oseca kad prvi put pronadje sam liste,to je nesto neopisivo.E sad imam vase combo liste ali to su sve imena a ja bih hteo da stavljam i brojeve nasao sam ovo jedan citat od Bokija71:

Ovo u notepad da kreira dictionary.ini
Kod:
@Echo off
FOR /L %%G IN (1, 1, 999) DO (
echo.0%%G>>dictionary.ini
echo Number: %%G
)
pause Ja posteno da vam kazem nemam pojma o notepadu skinuo sam ga probao sam nesto ali mi ne ide pa bih vas zamolio za malu pomoc sta sada treba dalje da se uradi u notepadu da bi kreirao dictionary.ini hvala puno i pozdrav svima

Notepad obicni nema znanja tamo :).
Umesto pause upisi end.
ar1.png
ar1.png
ar1.png
I od new tex..... u nesto.bat
ar1.png
Promenio si ekstenziju od txt na bat. Pokreni taj bat fajl koji si kreirao i za cas je gotov taj dictionary.ini (brojeve sa nulom ispred) za losmijev skener.

Ovako bez nule:
Kod:
@Echo off
FOR /L %%G IN (1, 1, 999) DO (
echo.%%G>>dictionary.ini
echo Number: %%G
)
end
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Hvala vam Momci puno sutra cu da probam da napravim sada zena spava ce me zadavi Ako je probudim

Samo malo a Gde da ga pokrenem u browser ili ,,,,,:(
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.652
Izmdeju ostalih komplikovanih u/p listi .... ja sam sad nasao ovu

20171221_180343.png 20171221_180414.png




Nije
misa/misa

Itd.....

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
Za one kojima je potrebna C-linija.
WotWeb je dobar za skeniranje DM-ova.
Pogledajte prilog 105418

Pazite kad skenirate, meni na win10 nije potreban antivirus ali kao sto vidite uvek postoji rizik da se nesto zakaci.

Ovaj DM ima kod 403, u browser nema da se otvori. Nama nije potrebno gledanje preko njega vec trazimo nesto drugo :).
Sada ukljucujemo drugi skener http Proxy scanner, samo da se vidi koji su portovi otvoreni. Bitan je onaj port 445, kad je vec otvoren onda treci skener, NetworkIP Scanner.

Skener nema da omane:
Pogledajte prilog 105420
Desni klik na root/ Copy Path.../Paste u My PC/Enter. Otvorice se popup window koji trazi u&p, osim IPC za sve ostalo u&p je admin/admin.
Pogledajte prilog 105421

Usli ste u box.
U folder etc nalazi se fajl CCcam.cfg koji se otvori sa Notepad++. Tamo je C-linija :).

Srecno trazenje :).
zanima me kako prepoznati koje je port od DMa i gdje skinuti sve ove scanere
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
nakon cjelodnevnog skeniranja WotWebom nasao sam par ASTRI (mislim da su tu iptv liste)ali neznam kako da ih otvorim da bi dobio listu...trazio sam po forumu ali nisam nasao nista konkretno...svaka pomoc dobrodosla
 
Natrag
Top