TV pretplata

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
zasto placati pretplatu kad na racunaru imas sve sto ti treba i tv ti uopste nije potreban?

ovaj nacin reketiranja je jos svojevremeno uvela SRS pa su ga SPS oborili a evo sada su ga DS opet odobrili. Moja racunica:

SRS-SPS+DS=TV
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nemojte me uzeti " Zdavo za Gotovo "....mislim da je ovo " ispipavanje pulsa " ili " Stih Proba ".....pa ako da pozitivne rezultate.....onda ...ebi ga...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ma mogu oni da uvedu zakone i da svaki političar jede kod nas u kuhinji....hoćemo i onda da ćutimo?
Ja ne plaćam niti ću plaćati ...baš da vidim po kom osnovu će da bude postavljena tužba...
Ja nigde nisam odobrio taj zakon...Političari u skupštini treba da brane naše (gradjanske) interese a ne nekog GLAVONJE sa nacionalne televizije...
Od tih para se rade razne gluposti a kao koristiće im ako dodje do vanrednog stanja....RTS će i tad raditi...pfffff ko će tada da gleda TV...

A i obećano je da,ako se uvede ovo plaćanje da NEĆE BITI uopšte reklama na RTS kanalima...Koliko ja vidim EPP se čak i produžio...
Svaka emisija im je rekordne gledanosti....pitam se kako je to logično normalno...
Da presečem sad inače ću da pljujem do sutra u podne - NE DAM PARE ZA MILITARNE FRIZURE I ODRŽAVANJE PANJEVA!

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A primetila sam da, bez obzira što račun za struju platim onoliko koliko piše, svaki put skinu po malo, bar nekih 50-tak dinara i prebace na TV pretplatu. Između ostalog, pre par meseci su mi menjali strujomer, pa je njihovom greškom stigao račun nekih 200 ili 300 din. viši nego što je trebalo. Ja sam to platila, a posle toga mi je stigla ispravka računa. Onaj višak koji sam uplatila, bez mog znanja, naravno, prebačen je na TV pretplatu.

Ako je tako kao što ti kažeš možeš da ih tužiš za kradju...
Na tebi je da li ćeš da plaćaš ,ili ne.
Ako ti ne želiš da plaćaš šta imaju oni da se mešaju...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne možeš da biraš koji ćeš zakon da poštuješ pa ni ovaj, dok ne bude proglašen neustavnim:dntknw:
Inače ni ja ne plaćam, kad i ako me budu tužili istaći ću prigovor i platiti zadnjih godinu dana i molim lepo yes3

Ali jednom mi se desilo ne znam ni ja kako da sam se preračuo i platio struju nekih 300-400 dinara i oni naravno to prebacili na tv pretplatu, baš sam se iznervirao tommy
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Kad bi RTS tj, Radio Televizija SRBIJE, zaista to i bila, možda bih i plaćala ali ovo je klasičan i tipičan RTB, tj Radio Televizija Beograd, pa ako hoće nek tu pretplatu plaćaju Beograđani.

Boli me uvce da li je gužva ujutru na Brankovom mostu, kolika je trenutna temperatura u Bgd-u, ima li polena i koliko, koliko para im je odvojila država za ovo ili ono, a nama ostalima ništa, (za nas iz gradskih očerupanih budžeta) i mnogo me briga za svakodnevnu Begradsku hroniku ili Beogradski jutarnji program.

Ako treba plaćaću pretpatu televiziji koja me informiše o mom gradu, o tome da li je na ulicama MOG grada ujutru gužva, da li ima polena i koliko, ima li buke ima li kulturnih dodgađaja i sl.

Što neko reče, moram ovde da prekinem, da ne bih pisala do sutra uveče i da ne bih rekla još svašta!
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kad bi RTS tj, Radio Televizija SRBIJE, zaista to i bila, možda bih i plaćala ali ovo je klasičan i tipičan RTB, tj Radio Televizija Beograd, pa ako hoće nek tu pretplatu plaćaju Beograđani.

Boli me uvce da li je gužva ujutru na Brankovom mostu, kolika je trenutna temperatura u Bgd-u, ima li polena i koliko, koliko para im je odvojila država za ovo ili ono, a nama ostalima ništa, (za nas iz gradskih očerupanih budžeta) i mnogo me briga za svakodnevnu Begradsku hroniku ili Beogradski jutarnji program.

Ako treba plaćaću pretpatu televiziji koja me informiše o mom gradu, o tome da li je na ulicama MOG grada ujutru gužva, da li ima polena i koliko, ima li buke ima li kulturnih dodgađaja i sl.

Što neko reče, moram ovde da prekinem, da ne bih pisala do sutra uveče i da ne bih rekla još svašta!

Iako sam Beogradjanin ovo podržavam...kakva je to nacionalna televizija koja priča samo o Beogradu....Jeste da geografski mi nemamo ni jedan grad sem Beograda...ni jedan grad sem njega nije registrovan kao grad zvanično...ali stvarno se previše forsira glavni grad.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Iako sam Beogradjanin ovo podržavam...kakva je to nacionalna televizija koja priča samo o Beogradu....Jeste da geografski mi nemamo ni jedan grad sem Beograda...ni jedan grad sem njega nije registrovan kao grad zvanično...ali stvarno se previše forsira glavni grad.

to sto su za tebe Novi Sad, Nis i ostali gradovi selendre ne znaci da bi trebalo da da se ovako ponasas.

sada neka bude ovako ali naredni put cu pritisnuti to crveno dugme jer ako ovo nije spam ja onda ne znam sta jeste
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
????? O čemu ti ,majke ti?
Ja kažem da podržavam njen komentar o tome kako se mnogo forsira Beograd a ti totalnu kontru namećeš...Aj' pročitaj ponovo oba posta pa pročitaj svoj ;)
 
Natrag
Top