TV pretplata

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
A zna li neko sta bi sa tim problemom oko placanja TV pretplate. Otislo pred Ustavni Sud i...dalje nista nisam cuo, ""DZA ili BU"?

Jeste bilo reči da nije sve definisano u zakonu kako treba koliko se sećam, ali kasnije je potvrdio obavezu plaćanja...što i nije čudno s obzirom da kad sve presabere i oduzme, reč je o političkom pitanju yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
i ja sam dobila...mi takođe nikad nismo plaćali...ali sad se mora...nzm kako vrše selekciju,ali sam ja kao i obično prva dobila...jbg,šta je tu je...plati i šuti...to ti je država...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
1
Najgadnije je kad bez pitanja skidaju RTS pretplatu. U decembru sam imao dug za struju od 4000 koju sam platio dva puta po 2000 din. Drugi deo mi skinuli na RTS pretplatu, znači mogli bi zbog RTS-a da mi isključe struju. Ne mogu da prihvatim to od elektrodistribucije, pa onda eto njima: čuo sam za neko rešenje za strujomer pa ću videti
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
500 dinara - Za šta?!

Cenjeni nam medijski javni servis, RTS, svako domaćinstvo staje 500 dinara mesečno. Bar bi trebalo, po zakonu. Međutim, stotine hiljada ljudi i dalje ne plaćaju pretplatu. Ako mene pitate i ne treba! RTS srlja, stalno pravi greške. Upravo aktuealna je da dve utakmice prenose na jednom istom kanalu, a ima dva! Na drugom puštaju gotov materijal, umesto ovo što ide direktno. Neverovatno!
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Sve plaćam(o) osim te njihove pretplate! A eno besneo sam u novoj temi (500 dinara - Za šta?) :D
 
Natrag
Top