TV komentatori

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nije lako pričati sat ipo, treba grlo lepo da se podmaže pa u radne pobede :D
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Bolje da smo otvorili temu "Alkosi medju fudbalskim komentatorima".
1.Vladanko Stojakovic
2.Milojko Pantic
3.Zvonko Mihajlovski
Dalje mi trnutno ne pada na pamet.Ko se seti nekoga neka doda....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislim da Zvonko ne pije, makar ne pred utakmicu ili u poluvremenu :)

A šta mislite šta bi se desilo kad bi Predrag Strajnić pijan vodio utakmicu. E to bi bilo plakanje. Verovatno bi se onako bezveze sve vreme smejao :D
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Alkohol ne sme da trpi zbog posla-rekao je jedan nas savremeni pisac,ne mogu da se setim koji:drinks:.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Mislim da Zvonko ne pije, makar ne pred utakmicu ili u poluvremenu :)

A šta mislite šta bi se desilo kad bi Predrag Strajnić pijan vodio utakmicu. E to bi bilo plakanje. Verovatno bi se onako bezveze sve vreme smejao :D

Kako je meni taj lik retardiran, to nije normalno. Nema veze sa fudbalom i ko njega uopšte drži na televizi ja ne znam.

Kada sam bio, čini mi se, na Srbija-Švedska video sam kod stadiona, visok je metar i zgaženo govno, sav mali i nikakav. :)
Po mojim slobodnim procenama, jedno zidarsko oznojeno bi mu bilo sasvim dovoljno da ne zna gde se nalazi. :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
S obzirom da uglavnom vodi ženski rukomet nije mnogo bitan zasad.

Kad se setim kako je Zrinski - Partizan stalno pričao "Moriera" :D i niko da mu javi tokom prenosa, možda namerno nisu hteli, "neka se ispaljuje da više ne bi prenosio":dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Mene najviše nervira kad pri izgovoru Juventusa stavi akcenat na prvom slogu, kad to čujem sam sebi opalim šamar.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
A šta mislite o Marjanu Mijailoviću, nekadašnjem voditelju Sport kluba?
Meni su njegovi komentari bili genijalni. Gledaš prosečnu utakmicu a uz njegove komentare ispada vrhunska igra... austrijska prva liga a kao da je LŠ u pitanju :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
A šta mislite o Marjanu Mijailoviću, nekadašnjem voditelju Sport kluba?
Meni su njegovi komentari bili genijalni. Gledaš prosečnu utakmicu a uz njegove komentare ispada vrhunska igra... austrijska prva liga a kao da je LŠ u pitanju :)

Hahahaha....da, da...Maki car. :)
Obožavao sam da gledam utakmice koje je on prenosio. Legenda prava.
Šteta što su u SportKlubu ispali toliko glupi i otpustili ga.
 
Natrag
Top