TV komentatori

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Najbolji naši komentatori su Zvonko Mihajlovski, Milojko Pantić, to su ljudi koji evidentno dosta dobro poznaju fudbal a i autentični su tj imaju šmeka. Ovi današnji nemaju ništa od toga, Stojanović se na primer dosta trudi i priprema ali on za mene nema pojma o fudbalu. Najgori su Korać i Kovinjalo :)

Evo za Zvonka, za kog kažeš da dosta dobro poznaje fudbal. reci mi samo da li čovek koji tako dobro poznaej fudbal može da uradi ovako nešto:

(Utakmica Lige sampiona 1996/97 izmedju Mancester Junajteda i Borusije iz Dortmunda, ovako je procitao sastav Mancestera):
"Na golu je Šmejkel, u odbrani su Geri Nivajl, Denis Irvajn, Geri Pelister, Henig Berg. U srednjem redu su Pol Suls, Niki Bats, Dejvid Bejkem i Roj Keni. U špicu su Endi Kol i Ole Gunar Solksjare!"
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ma najbolji je Gojko Andrijasevic a najgori Stojanovic..
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Evo za Zvonka, za kog kažeš da dosta dobro poznaje fudbal. reci mi samo da li čovek koji tako dobro poznaej fudbal može da uradi ovako nešto:

(Utakmica Lige sampiona 1996/97 izmedju Mancester Junajteda i Borusije iz Dortmunda, ovako je procitao sastav Mancestera):
"Na golu je Šmejkel, u odbrani su Geri Nivajl, Denis Irvajn, Geri Pelister, Henig Berg. U srednjem redu su Pol Suls, Niki Bats, Dejvid Bejkem i Roj Keni. U špicu su Endi Kol i Ole Gunar Solksjare!"

To ne znači da ne poznaje fudbal već engleski jezik, a drugo, pitanje da li je to uopšte tačno. I za Milojka Pantića se svašta može naći na net da je rekao a opet on je u jednom intervjuu izjavio da su većina tih stvari izmišljene.
Pre tome bitnije je da komentator primećuje dešavanja na terenu i da iznosi svoja zapažanja i zaključke, nešto što većina gledalaca ne vidi, a ne samo ko je kome dodao loptu i da nas puni nekim podacima sa neta. Opet sve je to individualno kako će ko sa tim da se složi i da razume jer kao što kod nas ima više miliona selektora isto toliko ima i "vrsnih" poznavalaca ove igre :)
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Mislio sam u pozitivnom smislu kad kazem da je debil!!!Posto je imao debilske izjave kao sto su "Pada kisa na celom terenu a i oko korner zastavice":)
 
Natrag
Top