MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.232
Objasnio je losmij juce, ja iskreno jos nisam naisao na kanal koji radi na racunaru a ne radi na telefonu. Cak ima stare sportske liste koje ne rade na racunaru vise a rade na telefonu sto me opet ne cudi...
A ovo da se gleda van kuce, pa to Sota kod tebe u nemackoj gde wi fi ima svud, ovde jako tesko u mnogim delovima, a da se kupuju inernet paketi, jako brzo se potrosi protok, ipak jos uvek zaostajemo mnogo kao drzava......

Nisam vidio da je neko do sad stavljao Slike sa telefona na forum sem mene zato sam stavio .... jedino iz tog razloga .............. pa reko mozda ???? nesta malo novog za pogledat ????

Uzmes Internet Flatrate i imas sve 24 sata dostupno gdje god da si i sta god da gledas itd....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ma samo cepaj Sota, sto se mene tice mozes i sve slike sa telefonada ubacujes, nego kazem to sve isto, bitno da se ima pogleda koga sta zanima a sad odakle ce da se slika, nebitno je jer podrska je podrska.
Uzeli bi Sota mi i pakete, ali skupo je to sve. Pa ljudi sa doktorskom platom se muce da prezive sa osnovnim namirnicama, jos da se na to daju pare. Umesto kao drzava da napredujemo i da imamo i za neke stvari sa strane mi i ovo sto imamo moramo da smanjimo. Evo ja bio pre par dana u Disu onom supermarketu, market ima povrsina kao 10 fudbalskih terena a nije bilo 50 ljudi unutra i to subota bese, neradni dan. A vidim i akcije razne, ali dzabe, moze akcije da budu kakve oce, kad se para nema, dzabe akcije. Tako i za ovo, moze da daju interent na telefonu za 1000 dinara ceo mesec full brzina pa bi za mnoge bilo nepristupacno, a da ne govorim da za 1000 dinara po full brzini interent nece nikad biti.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.232
Ma samo cepaj Sota, sto se mene tice mozes i sve slike sa telefonada ubacujes, nego kazem to sve isto, bitno da se ima pogleda koga sta zanima a sad odakle ce da se slika, nebitno je jer podrska je podrska.
Uzeli bi Sota mi i pakete, ali skupo je to sve. Pa ljudi sa doktorskom platom se muce da prezive sa osnovnim namirnicama, jos da se na to daju pare. Umesto kao drzava da napredujemo i da imamo i za neke stvari sa strane mi i ovo sto imamo moramo da smanjimo. Evo ja bio pre par dana u Disu onom supermarketu, market ima povrsina kao 10 fudbalskih terena a nije bilo 50 ljudi unutra i to subota bese, neradni dan. A vidim i akcije razne, ali dzabe, moze akcije da budu kakve oce, kad se para nema, dzabe akcije. Tako i za ovo, moze da daju interent na telefonu za 1000 dinara ceo mesec full brzina pa bi za mnoge bilo nepristupacno, a da ne govorim da za 1000 dinara po full brzini interent nece nikad biti.


Potpisujem sve sto si napisao ............. znam ja sve kako je dole... imam dole Familiju koju podrzavam maksimalno gdje mogu i kad mogu naravno koliko god mogu ..... da neduljim i skratim jednu kucu bi mogao sebi napravit dole kad bi zbrojio sve pare koje sam njima dao nekom sa zaslugom nekom ne nebitno Sota nije nikad bio cicija a moja je Familija na 1 mjestu pa sve ostalo itd.... to sto si ti dozivio u Disu i ja sam to isto samo na drugom mjestu u indziji itd...

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
untitled2.jpg

untitled3.jpg

Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.232
Albany...................... i ja imam svoj CS na moj nacin ;)
Bild 52.png Bild 53.png Bild 54.png Bild 55.png Bild 56.png Bild 57.png Bild 58.png Bild 60.png Bild 61.png Bild 62.png

Kisovit Dan pa ubijas dosadu .................

Pozdrav
 
Natrag
Top