MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.088
Kraj telefonskih slika mislim da je dovoljno
Screenshot_2014-06-03-14-33-56.png Screenshot_2014-06-03-14-34-11.png Screenshot_2014-06-03-14-34-27.png Screenshot_2014-06-03-14-35-07.png

itd.... itd..... itd................

Nemora se biti kuci uz Tv tako da na ovaj nacin mozete i van kuce gledati svoje omiljene programe :assassin:

:mig:

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Kraj telefonskih slika mislim da je dovoljno
Pogledajte prilog 51686 Pogledajte prilog 51687 Pogledajte prilog 51688 Pogledajte prilog 51689

itd.... itd..... itd................

Nemora se biti kuci uz Tv tako da na ovaj nacin mozete i van kuce gledati svoje omiljene programe :assassin:

:mig:

Pozdrav
Objasnio je losmij juce, ja iskreno jos nisam naisao na kanal koji radi na racunaru a ne radi na telefonu. Cak ima stare sportske liste koje ne rade na racunaru vise a rade na telefonu sto me opet ne cudi...
A ovo da se gleda van kuce, pa to Sota kod tebe u nemackoj gde wi fi ima svud, ovde jako tesko u mnogim delovima, a da se kupuju inernet paketi, jako brzo se potrosi protok, ipak jos uvek zaostajemo mnogo kao drzava......
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
AJmo neka neko slika Cinestar 1 i 2 sa hd u logo znaku :D Otkad stade bnet lista niko nema da slika taj kanal :p
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
TV na fonu se gleda "samo" u skoli, na poslu, na putu, na godisnjem odmoru i ne daj boze u bolnici ! :mig:
A, na wi-fi se kacis gde stignes - samo treba znati !
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pa jedino ako si Hudini pa imas znanje da se nakacis gde uopste nema wifi?
Ja za to nisam cuo da je moguce. Druga stvar je wifi koji je zakljucan sa wep,wpa2 passom, ali ja pricam da u mnogim delovima srbije wi fi uopste ne moze da se nadje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Pa jedino ako si Hudini pa imas znanje da se nakacis gde uopste nema wifi?
Ja za to nisam cuo da je moguce. Druga stvar je wifi koji je zakljucan sa wep,wpa2 passom, ali ja pricam da u mnogim delovima srbije wi fi uopste ne moze da se nadje.
Onda bi u tim delovima Srbije ljudi trebali da budu skromniji po tom pitanju - zar ne ?! :mig:
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Onda bi u tim delovima Srbije ljudi trebali da budu skromniji po tom pitanju - zar ne ?! :mig:
I jesi skormniji po pitanju svega. Gledano po podrucju jug srbije je najsiromasniji deo drzave, planine, brda, sela se gase enormnom brzinom, jos uvek ni telefoni nisu prosli a kamoli nesto vise kao internet i slicno. Ali znam moji drugari kad idu na utakmice na jugu i traze vodu, hranu ili sta vec uvek dobiju i vise nego sto traze...Stvar je u ljudima, skromnost je vrlina, ali mnogi su to zaboravili.
Biti covek nije tesko ali mnogi ne zele. :mig:
 
Natrag
Top