Trovanje istine

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Joj sto je lepo.:)

Evo onda još "dupli čokoladni šejk". :)

Objasnjenja i svedocanstva su za one koji zele da sluze Bogu, a ne za sprdaca poput tebe, koji nema drugi cilj osim da pljuje po drugima.

Naravno da cu da se sprdam sa tvojom naukom kao Ilija sa Valovim svestenicima.

Samo sto si ti u ovom slucaju i valov svestenik, i Korej, i sve ostalo sto podrazumeva borbu protiv Boga, protivljenje Bogu, otpad, itd.

Covek koji zeli ljudima dobro, on ce otici bratu i reci mu licno, u ovom slucaju privatnom porukom na forumu.

Ali ti to ne cinis, sto znaci da si razotkriven i u ciljevima, i u duhu, jer te nadahnjuje sam sotona da napadas Bozje sluge.

Blage veze nemas o Bibliji.

Nastavlja se priča - "Obračun braće Jelenića".
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333

Prelepo!!! Evo još.

Upravo je suprorno, da ti nista neznas o bibliji, ne znas cak ni Adventisticki stav po ovom pitanju, ili ga znas pa ga se ne pridrzavas.

Sotonina slugo iznesi konkretno koja moja nauka je nebiblijska sto sam ovde iznosio.

Ja ne iznosim kritiku, vec opis tvog stanja bez Boga, bez ljubavi, a tvoje reci, tvoje ponasanje, tvoj nacin kritikovanja, te sami odaju.

Ti meni ne mozes izneti nista za moju nauku, ali zato napadas mene licno.

Ti si sotonin sluga jer napadas mene licno, a ja sam napao tvoju sotonsku nauku.

Ovo vam je najbolji pokazatelj i dokaz kako EGWisti nisu klanjatelji Boga Stvoritelja, Spasitelja i Utješitelja (Oca, Sina i Duha Svetoga), nego su klanjatelji svoje "proročice" i osnivačice subotarske sekte Ellen White. Naime, njihovi su bogovi međusobno različiti pa čak i potpuno suprotstavljeni (jednima je Isus Bog, drugima je čovjek, trećima nešto između), ali kad im razobličite i činjenicama pokažete kako im je "proročica" notorna bogohulnica i plagijatorica svi će zajedno na vas nasrnuti k'o ričući lavovi. Pogledajte ovdje kako se tripo i Laodikeja, koji se vidjesmo međusobno sotoninim slugama nazivaju, "zagrliše" i na mene nasrnuše braneci "bogohulnicu i plagijatoricu".
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ovo vam je najbolji pokazatelj i dokaz kako EGWisti nisu klanjatelji Boga Stvoritelja, Spasitelja i Utješitelja (Oca, Sina i Duha Svetoga), nego su klanjatelji svoje "proročice" i osnivačice subotarske sekte Ellen White. Naime, njihovi su bogovi međusobno različiti pa čak i potpuno suprotstavljeni (jednima je Isus Bog, drugima je čovjek, trećima nešto između), ali kad im razobličite i činjenicama pokažete kako im je "proročica" notorna bogohulnica i plagijatorica svi će zajedno na vas nasrnuti k'o ričući lavovi. Pogledajte ovdje kako se tripo i Laodikeja, koji se vidjesmo međusobno sotoninim slugama nazivaju, "zagrliše" i na mene nasrnuše braneci "bogohulnicu i plagijatoricu".

Kako i ne bi nasrnuli, kada im je ona, smrtna žena, u glavu kamenom udarena, i bog i biblija. Isto im je odreći se nje, odreći se Boga. Shvatamo li mi uopšte sa kakvim stanjem uma, stanjem duha imamo posla? Shvatamo ii da su u tome potpuno identični sa muhamedancima kojima je sumnja u muhameda jednaka sumnji u alaha?

I jednima i drugima je "prorok" preči od Boga (a bogovi u koje navodno veruju jedini pravi BOG, ADONAI ELOHIM, YHWH nisu, nikada bili, niti će ikada biti. Ni alah ni ono što "bogom" nazivaju subotarski nasrtljivci), i jedni i drugi veruju da je "knjigu" doslovno pisao "bog" (namerno malim slovom, i namerno pod navodnicima, jer ponavljam, to BOG nije) i jednima i drugima je Isus sve samo ne ono što zaista jeste, ADONAI ELOHIM, YHWH, BOG.

Razlikuju se samo što muhamedanci veruju u postojanje duše, i što i te kako veruju da postoji PAKAO, za razliku od ovih nasrtljivih "pacifista" opterećenih "kurvama", kojima duša ne postoji, kao ni pakao.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nastavlja se priča - "Obračun braće Jelenića".

Ta priča je duža od svake Bollywoodske serije, i ima sve elemente "sapunice".... što nikako i nije za čudo, iz kojeg "kazana" dolazi...

Naime, nikada i slovima nikada ne treba zaboraviti ko su izvorni autori "istine", ko su oni koji truju.

Upravo zbog toga ću postaviti ovo:

"What we now call “liberal lunacy” actually begins in the Enlightenment** and gains full steam in the nineteenth century — and one of its inventions was the fake war between Christianity and science (which still passionately rages on). " *


A sve to je čedo znate li čega?

Ovoga:

Science wants to own the future, while Western Christianity struggles with the monster Protestants created to destroy Catholicism — namely, secularism.

Dakle, dragi čitaoci, trovači istine su niko drugi do čeda onoga što je započelo Lutherovim "samozadovoljavanjem".


** "Prosvetiteljstvo" omiljena "tema" i uzor, alter ega lokalnog pozajmljivača identiteta...:cool: :p

* izvor:

Kod:
https://dailycaller.com/2018/04/21/flat-earth-is-a-myth-and-a-fraud/
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
I sta kaze Stvarnoslap "Adventisti se ne klanjaju Bogu jer smo ja i Tripo imali neki sukob misljenja"

Sto je lepo kada Stvarnoslap sam rusi autoriret i kredibilitet svoje crkve osudjujuci druge, da mi ne treba ni da se mucimo oko toga.

Da vidimo po njegovom principu po kome oni koji imaju sukobe ne sluze Bogu, sta kazu dokazi.

TUCA MONAHA I VLADIKA U GRACANICI.



TUCA SVESTENIKA METLAMA U JERUSALIMU NA ISUSOVOM GROBU

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
I sta kaze Stvarnoslap "Adventisti se ne klanjaju Bogu jer smo ja i Tripo imali neki sukob misljenja"

Sto je lepo kada Stvarnoslap sam rusi autoriret i kredibilitet svoje crkve osudjujuci druge, da mi ne treba ni da se mucimo oko toga.

Treba naći i video gde se katolici naguravaju da dotaknu kip, ima i tuče.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nisam nasao o Katolicima, ali ima videa gde Katolicki svestenik na misi bije vernike i neku zenu.

I kaze Stvarnoslap "spamujemo temu"

Sto rece "covek ukrao djak bibera iz magacina, pa na sudu izjavio - pojeli misevi i to placuci.
 
Natrag
Top