Trovanje istine

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
dog.png
vidiš da si polupana kao i ostali na toj strani, to je kada ne možeš osporiti nauku koju je iznosila.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
"Blago vama kad vas - zbog mene - pogrde i prognaju i sve zlo slažu protiv vas!
Radujte se i kličite: velika je plaća vaša na nebesima!" Mt 5,1-12
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
"Blago vama kad vas - zbog mene - pogrde i prognaju i sve zlo slažu protiv vas!
Radujte se i kličite: velika je plaća vaša na nebesima!" Mt 5,1-12

Upravo zato i ne ućutkavam (a mogao bih) ni jednog od akolita kulta Ellen Gould Harmon White i njima slične.

Pogrđuju nas zbog Krista.

Mi ćemo plaću našu zadobiti na Nebesima, oni svoje mere otežavaju vršenjem dužnosti vrata paklenih.

Nesvesni da Crkvu nadvladati neće.

Blagoslovio ih Svemogući Bog Otac Sin Duh Sveti i merio im merama kojima oni mere druge.

Amen.

Ps. Znam kome si odgovorila.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
"Blago vama kad vas - zbog mene - pogrde i prognaju i sve zlo slažu protiv vas!
Radujte se i kličite: velika je plaća vaša na nebesima!" Mt 5,1-12

Ovaj tvoj citat i "likovi" koji te ovdje podstiču ovako odgovarati podsjeti me na jednu definiciju 'kršćanskih sekti i sektaša', koja kaže, parafraziram: Sektaši su oni kojima je temeljna namjera Isusa odvojiti od Njegove Crkve. I zaista je ovo odlična definicija sekti i sektaša. Nevjerojatno je, na primjer, s koliko se drskosti i s koliko bijesa Jovan na jednoj od tema pjenio dokazujući da Crkva uopće nije zajednica vjernika, nego da je to uvijek i samo "odnos pojedinca s Isussom". Strahota, Kristova Crkva nije zajednica, tvrdi Jovan, samo zato jer ne može podnijeti Kristovu Crkvu koju između ostalog simbolizira sveti Petar, a to odmah asocira na Rim i Katoličku crkvu, a Jovana to onda dovodi do ludila.

Razmislimo, ako je "Krist glava Crkve" (Ef 5,23) a sektaši "raskrišćuju Crkvu" - odvajaju Krista od Crkve, onda oni defacto "kolju Crkvu" - "Crkvu skraćuju za glavu" - "Skidaju Crkvi Krista (glavu) s ramena". Uzimajući ovo u obzir, kako sekte i sektaši "kolju Crkvu", uopće ne treba čuditi da skoro sve protestantske sekte ne vide ništa loše u ubijanju nerođene djece. A subotari (EGWisti, Adventisti sedmog dana) su čak otišli dotle da su biznis napravili od "klanja djece". Sjetimo se sada i ovih Kristovih riječi: ... što god učiniste jednomu od ove moje najmanje braće, meni učiniste! Očito, subotari i većina ostalih sektaša "kolju dvostruko" - "kolju Kristovu Crkvu" i kolju najnevinije i najnezaštićenije.

P.S. U koga je uma, nek odgoneta. (Otk 13,18)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top