Član
Učlanjen(a)
18.02.2012
Poruka
2
Zanima me da li neko mozda zna gde mogu nabaviti trenazere u Srbiji po povoljnoj ceni, nov sa garancijom, da li moze da se posalje na kucnu adresu ili mi jedine opcije preostaju Amazon i eBay? Iz Subotice sam i tezak sam 98kg, imam oko 20+ kg sala viska. Smatram da su ovo relevantne informacije, s' obzirom da ne moze svaki model na odredjenu tezinu i mozda postoji neka radnja u Subotici koja vec prodaje trenazere po razumnim cenama. Spreman sam da potrosim do 250 Eura. I mislim konkretno na ovakve vrste trenazera: http://road.cc/sites/default/files/...roducts/Clarke CCTI trainer.jpg?itok=df2q9O_M a ne na sobne bicikle. To mi ne treba, imam biciklo samo mi treba trenazer. Zelim da nabavim trenazer iskljucivo radi poboljsanja kondicije i smanjivanja kila. Svestan sam da bi jedan mogao da smanji kilazu da mora da trosi vise kalorija nego sto unese dnevno i da to traje vremenski dugo. Znam da bi bio najbolji i najefikasniji nacin za to da se uradi putem neke dobro uskladjene dijete. Medjutim, ja sam vec bio na dijeti, imao sam i pri tome nivo D vitamina ispod granice normale(dijeta nije dovela do toga, to je bilo mnogo pre dijete iz meni nepoznatih razloga) i ne pada mi napamet da opet radim tako nesta.

Voleo bih da cujem misljenje iskusnih ljudi sa trenazerima, za sta su dobri i sta mogu da ocekujem od njih, kao i koliko dugo mogu da traju, kako mogu da ih odrazavam da sto duze traju itd.
 
Natrag
Top