Torrent TV 2 addon za XBMC

Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Boki 71 mozes li mi poslati skriveni fajl torrenta iz svog XBMC , tesko je naci one torrente sto si postavio ima mnogo stranica za pregledati, a meni se nije dalo onda instalirati.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
18
Mozes gledati u ona dva Torrent addona koja sam postavio u ovoj temi....i rade ok....

IgUFz4uWE.png


KNn6seMXm.png


D6jPtHb.png
A koliko brzina interneta treba da je? Moja je 5MB
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Nece nijedan da mu radi.....dok ne instalira Ace strim u racunaru...zatim TorrentEngine Suporte....a on to nema instalirano... (Miljan Vr)...

:roll::roll:...cek malo....ti pricas za MiljanVr....njemu treba ace stream da....a ja sam odgovarao clanu torpedoo....on je imao problem sa XBMC torent i ne sa torent TV....:roll::beee:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nece ni taj da mu radi.....dok ne instalira Ace strim u racunaru...zatim TorrentEngine Suporte....
:roll::roll:...cek malo....ti pricas za MiljanVr....njemu treba ace stream da....a ja sam odgovarao clanu torpedoo....on je imao problem sa XBMC torent i ne sa torent TV....:roll::beee:

Daaaaaaaaa ,znam ja kome si ti pricao....:beee:....pa zato u zagradi i stavio nik na koga se odnosi.....

a napiso tu cisto da ako jos neko ima taj problem da zna da nemoze bez gore pomenutog........to jest da nece nijedan da radi dok se nema taj alat instaliran....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Daaaaaaaaa ,znam ja kome si ti pricao....:beee:....pa zato u zagradi i stavio nik na koga se odnosi.....

a napiso tu cisto da ako jos neko ima taj problem da zna da nemoze bez gore pomenutog........to jest da nece nijedan da radi dok se nema taj alat instaliran....
aaaaaaaa.....nisi u pravu....samo za gledanje putem xbmc torent adon ne treba ace stream.....ace stream i ts engine potreban je za gledanje kanala putem torent tv adona....jer meni radi xbmc torent normalno bez tih alata.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
aaaaaaaa.....nisi u pravu....samo za gledanje putem xbmc torent adon ne treba ace stream.....ace stream i ts engine potreban je za gledanje kanala putem torent tv adona....jer meni radi xbmc torent normalno bez tih alata.....

ace stream i ts engine potreban je za gledanje kanala putem torent tv adona....

na njega sam i misleo i u setingsu ima podesavanje ka ace.....

Ovaj drugi jok......ide slobodno ,niti u settingsu ima podesavanja......

Nismo se razumeli ocigledno........:beee:
 
Natrag
Top