Torrent TV 2 addon za XBMC

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
@ Boki71
sve ovo ti pricam jer ce ti trebati vec kroz 4-5 dana za torent.ru.......

samo napred , sigurno ce opet biti "NESTO" ...

moj mali doprinos kad budes dosao do faze "sminkanja i finalizacije" ovog odlicnog adona ,jedna mala greskica u kucanju i prevodjenju >>

Priptrema torrenta
greskica.JPG

moja lista
moja lista IZABRANO.jpg

hvala pozz
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@ Boki71


samo napred , sigurno ce opet biti "NESTO" ...

moj mali doprinos kad budes dosao do faze "sminkanja i finalizacije" ovog odlicnog adona ,jedna mala greskica u kucanju i prevodjenju >>

hvala pozz

da ima jos jedna mala,ukupno 2...kod sebe sam ispravio vec obe....
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Boki71 napisao
Imas za torrent Tv i dva adona za XBMC par stranica unazad u ovoj temi gde nemoras se nanovo logovai ....traju dugo....

ja pretrazio 10 zadnjih strana i nisam nasao, moze pomoc ... koji su to addoni ?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Boki71 napisao

ja pretrazio 10 zadnjih strana i nisam nasao, moze pomoc ... koji su to addoni ?

pokusaj ovde, pa onda stranica dole gore mora biti jos neki tutorial....

Kod:
[url]http://serbianforum.org/threads/xbmc-i-rad-sa-njim.331066/page-70[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
18
Da li bi neko mogao da mi da HD kanale za xbmc? Veliki sam fan sporta a najvise tenisa (Noleta naravno) Veceras pocinje Australian Open i mnogo bih bio zahvalan ako neko ima EuroSport HD?
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
18
Da li bi neko molim vas mogao da mi da EuroSport 1 i 2 HD za xbmc ili ceo onaj paket. Molim vas ljudi! Ako mozete i ako vam ne skodi, zasto ne bi ste dali?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da li bi neko molim vas mogao da mi da EuroSport 1 i 2 HD za xbmc ili ceo onaj paket. Molim vas ljudi! Ako mozete i ako vam ne skodi, zasto ne bi ste dali?

Mozes gledati u ona dva Torrent addona koja sam postavio u ovoj temi....i rade ok....

IgUFz4uWE.png


KNn6seMXm.png


D6jPtHb.png
 
Natrag
Top