Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
67
Ne znam za Balkan ali Njemačka Francuska sto sam do sada probao TomTom u auto modu "razvaljuje"

Kvalitet mapa
Pokrivenost
Kućni brojevi
Nevjerovatan servis saobraćaja
Kamere
Mobilne real time kamere
Brzina rada
Djelimični update mapa
Ponuda nove rute na osnovu uslova puta
Sync sa drive

Kolegi @david0vich skidam kapu jos jednom.

Koristim TT u autu već duže vrijeme (od njegovih prvih verzija) ali i dan danas se iznenadim kako dobro radi.
Apsolutno svim vozačima auta koji žive u EU naročito razvijeni dio savjetujem za Auto TomTom.
Jednostavno savršena.
Za kamion ne smijem reci nista, probao nisam, vozač kamiona nisam ali koliko vidim nije bas popularna za kamione.
Nama za auta nema bolje trenutno.
Svaka čast Davidovich po ko zna koji puta.

Verzija 1.9.6.2

627a415a1d7eb1c86655783be27754da.jpg
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.980
TomTom 3.4.21-latam.4294

Podrzava -
armeabi-v7a
arm64-v8a


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -
***\Android\data\com.tomtom.gplay.navapp.nds\files\ContentKitData\voices.

Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa ... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
32
Jel zna neko, da li postoji način da se na androidu 12, bez rootovanja, dodje do skrivenih foldera sa podacima.
Navigacija je odlična, ali ne mogu da slušam onog Predraga, pa bih ubacio Jovanku ako je ikako moguće.
Ni Goran nije mnogo bolji. Ako ne postoji način koristiću je bez glasa.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
9
Ljudi, imam Xiaomi redmi note 8 pro... MIU 12.5... telefon nije rutovan.
Prošle godine sam danima pokušavao da prekopiram Jovankin glas preko Predraga ali nisam uspevao jer nisam video foleder 110 na putanji...
***\Android\data\com.tomtom.gplay.navapp.nds\files\ContentKitData\voices.
bilo je vidljivo samo do Files... na kraju sam uspeo ni sam ne znam kako.
U medjuvremenu sam radio hard reset telefona i sad imam isti problem... ne mogu da se setim kako mi je uspelo da ubacim Jovankin glas na telefon koji nije rotovan... pomagajte...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Samo rutovanje telefona ili ubacivanje sd kartice na koju instaliras aplikaciju i onda ces da vidis folder u koji kopiras Jovankin glas.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.653
Ne može da se aplikacoija instalira na karticu.

Nego ona sama kada detektuje prisustvo eksterne memorije (mSD), samostalno prebaci sadržaj na nju bez da te išta pita. Tada je vidljiva većina sadržaja, koja se inače u standardnim okolnostima instalira u sistemsku particiju.
 
Natrag
Top