UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Kreiranje rute -
 
Učlanjen(a)
28.04.2014
Poruka
12
Imam već to uputstvo i čitao sam ga pre oko godinu dana, još dok sam koristio TT NDS 1.9.6.2. Nakon mnogo pokušaja shvatio sam konačno u čemu je problem. Duži dodir na rutu otvara meni koji sam postavio na slici u prethodnom postu. Da bi se dobio meni za upravljanje i čuvanje rute potreban je veoma kratak dodir na bilo koji deo rute, ne mora da bude blizu početne tačke.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Dugo nije bilo nove unapređene verzije jer je TomTom promenio aplikaciju i prešao na novu generaciju.

Zvaničan info

Konačno, nakon dosta problema, dobili smo blagu modifikaciju nove edicije softvera.

NDS v.3.4.21-latam(4294) MOD

Snimci ekrana



Šta je promenjeno
1. Isključen Bugsnag i google analytics
2. Dodata podrška za Srpski TTS (i u svim varijantama EN podešavanja uređaja)
3. Prekidač za 3D prikaz zgrada u podešavanjima za mape
4. Stalna vizuelizacija rezultata pretrage - bojenje teksta
5. Permanentni prikaz odabranih TOI
6. Promena prikaza opcije rute u meniju za planiranje rute
7. Prevremena aziriranja mapa
8. Promena broja alternativnih ruta u meniju planiranja rute

Preuzimanje

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Tnx to .... Deda Mraz :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.03.2018
Poruka
54
Nisam razumeo, polako se gasi NDS?
"...TomTom promenio aplikaciju i prešao na novu generaciju". O kojoj aplikaciji nove generacije se radi?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Prešli smo sa 1,xxx (poslednji je bio 1.9.6.2), pa kratko na 2,xxx, pa na 3,xxx koja je još uvek aktuelna ali dugo nije bilo nikakvih apdejta.

Najverovatnije neće oni tek tako da ugase NDS, bar ne još neko vreme. Iako je app "besplatna" neko jeste platio njen razvoj (Toyota)

Uzgred budi rečeno u najavi jeste nešto novo
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Dajte malo fidbeka :) ... kako vam se dopada modifikacija, imate li neke primedbe, opaske, zamerke, pohvale ... predloge ...
 
Natrag
Top