UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.982
TomTom Navigation Nds v1.7.1 Build 523

APK
Supported CPU: armeabi-v7a


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
APK
Supported CPU: arm64-v8a


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
obb

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Novo izdanje, 20.01.2020.

TomTom NDS 1.7.3.

Još unapređenja, sitnije ispravke bagova


Instalacija:
- raspakujte preuzete datoteke
- kopirajte folder com.tomtom.gplay.navapp.nds u unutrašnju memoriju u Android/obb
- Kopirajte apk datoteku na svoj uređaj, instalirajte je i pokrenite i preuzmite potrebne i željene mape

Aplikacija može biti instalirana preko prethodnog izdanja.

Preuzimanja, TomTom NDS 1.7.3.b.528:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
69
Postoji li možda verzija Jovanke (glasa) koja ne "guta" određene reči ili delove rečenica (npr. "za 300 metara" - i onda ćuti umesto da kaže šta za 300m)? Mislim da generički glasovi nemaju ovaj problem, mada nisam dugo testirao, iskreno. TomTom je stvarno postao za mene broj 1 kada je pouzdanost u pitanju, samo me malo nervira to nepostojanje zvaničnog srpskog glasa (ne računam Pretraga koji je ili ometen u razvoju ili se neko iz TomTom sprda sa nama)...
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Da bi Jovanka funkcionisala telefon mora da ti bude rutovan. Mada, kada sam zamenio glas na jednom takvom telefonu, izgubio sam i Peđu i nju.
Nažalost, glas je stvarno iritirajući. Inače je ženskinja vlasništvo Sigika, za TT GO prilagodio je naš čovek.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
69
Znam da su naši prilagodili i da je u originalu Sygic glas. Kod mene Jovanka radi pristojno (telefon nema root), samo ponekad "ostane bez glasa", pa ubrzo nastavi.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.982
TomTom NDS 1.7.4.b.529,530

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
TomTom NDS 1.7.4.b.529
Supported CPU: armeabi-v7a

TomTom NDS 1.7.4.b.530

Supported CPU: arm64-v8a
+ OBB package
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
69
Vidi li neko neku razliku u mapama kod ovih učestalih ažuriranja mapa? Ja jedino što vidim to je da mi je ažuriranje dostupno čini mi se svakih 10-ak dana, a još nisu dodali krak Surčin - Obrenovac...
Da li se negde eventualno mogu naći izmene koje su izvršene kod određenog incremental update?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.982
TomTom NDS 1.8.6.b.549,550

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
TomTom NDS 1.8.6.b.549
Supported CPU: armeabi-v7a

TomTom NDS 1.8.6.b.550

Supported CPU: arm64-v8a

+ OBB package


Srpski glas - Jovanka


Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -
\***\Android\data\com.tomtom.gplay.navapp.nds\data\voices

Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Srpski glas - Jovanka

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Šta je novo -
Kalkulacija 3 alternativne rute.
Nove Kolor Teme
Ažuriranje mapa – na jedan tap.
 
Natrag
Top