TOM TOM Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.020
Kada sam uradio ono iz #71 dobio sam zvucno i vizuelno upozorenje na nailazece kamere.
Medutim primjetio sam da mu radi upozorenje i za kamere koje su izvan rute u odredenom radijusu pa sada trazim da li se moze negdje podesiti da upozorava samo na kamere koje su na ruti.
Ovdje na slici npr. upozorava i na kameru koja je lijevo od trase.


TomTomSpeedOutsideRoute.png
 
Učlanjen(a)
28.10.2013
Poruka
144
@nenadsenn
Negde si se presao. Proveri, pa javi.
S
liku koju si postavio nema veze sa kamerama iz posta #71. Je li tako ili ne?

@neshagbgd
U fajlovima iz posta #71 NEMA kamera za Srbiju. Pa sta ti onda radi SVE?
U originalnom Tomtom Europe 1.3_925.5447 u folderu maps (europe) imas po dva fajla za SCDB_Redlight, kao i za sva ostala upozorenja - Bmp i ov2. Kada odradis sve iz #71 i pogledas isti folder u telefonu, videces da za isti SCDB_Redlight sad imas 5 ext - bmp, inf, ogg, ov2 i ver. Isto je i za SCDB_Redlight_20, SCDB_Section_70, SCDB_Speed_100, SCDB_Tunnel ili bilo koji drugi SCDB
 
Učlanjen(a)
28.10.2013
Poruka
144
@nenadsenn
Sad mi je jasno. Ti si sve pomesao. Ikone su moje i nema ih #71 jer su njihove (zvanicne) kamere sa drugim ikonama.
Znaci rade ti kamere od ranije koje si instalirao. Zato ove ne mozes ni proveravati. Treba da obrises sve ranije fajlove pa tek onda da probas ove iz #71 posta.
sve staro se brise i onda ovo novo iz #71
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
809
Sad znam cije su mape. Ubacio je naknado i ti fajlovi nisu sastvani delovi TT mapa. Molim te spakuj mi ih pa mi posalji link. Posalji na PM. Mozda ti je pun pa ne mozes da saljes vise. Pogledaj sta je da vise ne spamujemo po temi.
 
Učlanjen(a)
28.10.2013
Poruka
144
0QOQwF2.png


 
Natrag
Top